Nevím, co konkrétně vám NLP jízda přinese, ale bude to úžasné

Aerial view of fall road with autumn woods and first snow in Finland.
Zkušenosti absolventů NLP NLP v životě

Nevím, co konkrétně vám NLP jízda přinese, ale bude to úžasné

Nevím, co konkrétně vám NLP jízda přinese. Ale vím, že to bude úžasné! 


V dnešní době je velmi jednoduché zadat do vyhledávače svého PC či chytrého telefonu zkratku NLP. Informací o tom, co NLP je, máte pak okamžitě nespočet.

Z tohoto důvodu jsem se rozhodla blíže nerozepisovat a odborně nepopisovat, co vlastně to neurolingvistické programování znamená, jelikož předpokládám, že pokud se o tuto tematiku zajímáte, konkrétní informace si dokážete celkem snadno vyhledat.

Upřímně, kdo by chtěl číst článek, sestávající se z opisu již někde publikovaného?

Osobní zkušenosti, informace od účastníků kurzu, to jsou věci, které by mohly člověku se zájmem o tento kurz NLP opravdu pomoci.

NLP je vlastně takový dobrodružný výlet do své vlastní mysli. 

Je to takové tahání kostlivců ze skříně. Měnění starých, zaběhnutých vzorců chování, které nám neslouží na vzorce nové, vhodnější, prospěšnější jak nám samým, tak našemu okolí.

Osobně si v tomto kurzu projdete cestou NLP metod, ke svému lepšímu, pozitivnějšímu já. Uděláte si výlet do svého podvědomí, se kterým se naučíte komunikovat. Naučíte se, na podvědomé úrovni, měnit například chování, které víte, že vám v životě škodí. 

Můžete tak měnit nechtěné ve svém životě za chtěné, pozitivnější, a tím i prospěšnější. Ovlivnit tak svůj život, vztahy s okolím a nebojím se tvrdit, že do jisté míry i svůj zdravotní stav, jelikož pozitivně ovlivníte svou mysl, která jak víme, má na zdraví těla obrovský vliv. 

Práci se strachy, s limitujícími přesvědčeními, odstraňování zlozvyků, a mnoho dalšího si vyzkoušíte v tomto kurzu na vlastním těle, a co víc, naučíte se NLP metody praktikovat, čímž můžete pomáhat svému okolí, a to je veliký přínos.

- young women helping each other 2022 09 16 08 25 26 utc

Krom toho, že v nlp practitioner kurzu projdete svou vlastní proměnou, naučíte se úžasné metody, které budete moci pozitivně využívat k zlepšení nejen života svého, ale také k zlepšení životů svých blízkých, či klientů. Získáte nová přátelství a nebojím se tvrdit, že přátelství trvalá. Budete se divit, jaké krásné lidi vám tenhle kurz přihraje do života, a v jakém bezpečném a podporujícím prostředí se octnete.

Nevím, co konkrétního se, při absolvování NLP kurzu, stane právě vám, ale vím, že to bude úžasná jízda.

Jízda plná dobrodružných výprav do vaší mysli, jízda do podvědomí, jízda tam, kam jste se nikdy předtím nepodívali a možná se budete divit, co vše vás na této jízdě potká.

- caucasian young man driving car with surprised sh 2022 05 23 23 59 36 utc

Možná si říkáte, proč do toho jít, já to otočím: „Proč do toho nejít?“ 

Zkuste si dovolit zasnít se, v čem konkrétně by mohlo NLP pomoci zrovna vám? 

Máte nějaké své strachy, zlozvyky, nevhodné chování, které chcete změnit, nebo jen toužíte makat na sobě a posouvat se ke svému lepšímu já za podpory podobně laděných, úžasných lidí, pod profesionálním vedením Radka Karbana? Z mého pohledu nemáte co ztratit, ať už se rozhodnete pro NLP kurz, a nebo si metody NLP vyzkoušet na sobě jako klient, určitě ta zkušenost bude stát za to. 🙂

Máte k tomuto článku postřehy? Podělte se o ně!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *