NLP Master Practitioner 2025 v Praze

Staň se NLP mistrem díky výcviku NLP Master Practitioner 2025!

Přidat se ke světové špičce v ovládání mysli můžeš teď i Ty.

Certifikovaný NLP MASTER výcvik pro pokročilé Tě naučí všechny metody NLP pro bleskové dosažení libovolných změn u sebe i u druhých.

Tento výcvik navazuje na výcviky NLP Premiere Practitoner / NLP Practitioner a je určený pro všechny, komu se zalíbily techniky NLP a rád by to vše posunul na další level - ke skutečnému mistrovství.

Je vypracován podle nejnovějšího vývoje celého NLP a zahrnuje brain-based metody práce s lidmi, terapeutické nástroje, aplikované neurovědy a hypnózu.

To vše obohacené o praktické poznatky a zkušenosti mezinárodního NLP Trainera Radka Karbana na základě stovek uskutečněných kurzů s aplikací NLP pro více jak 21 500 lidí, kteří jimi prošli a změnili na nich své životy. 

# NLP Master trvá 5 měsíců rozložených do 5 modulů po 3 dnech (15 dní celkem)
# NLP Master se koná pouze živě osobně v Praze (všechny moduly)
# Získáváte český i anglický mezinárodní certifikát NLP MASTER

Certifikovaný NLP Master Practitioner v Coaching University ČR je tak dnes to nejlepší, co můžete v Česku v oblasti NLP získat a zažít, abyste pronikli k hlubokému poznání drobných nuancí a dokázali začít vytvářet i své vlastní techniky a aplikace s neurolingvistickým programováním v praxi.

Know-how za 50 let vývoje a zdokonalování metod NLP můžeš teď ovládnout i ty!

Nástrojů z NLP Masteru využívá světový #1 lifecoach Tony Robbins!

„Čím dříve poznáš strategie mistrů, tím dříve jich budeš moci využít.“

Komplexní 6 měsíční výcvik pro pokročilé

Získáte prestižní mezinárodní certifikát NLP MASTER

Pořádá certifikovaný NLP Trainer pro ČR asociace ITCA NLP

- logo coaching velke

Proč bych měl pokračovat do NLP Master Practitioner?

Představte si, že Vaše NLP dovednosti jsou jako strom v ovocném sadě. Jednou jste ho zasadili a přinesl Vám už první ovoce. Šťavnaté, chutné, lahodné – užíváte si ho! Můžete pozorovat, že i lidé kolem Vás z něj mají požitek. Obdivují ho.

Přestanete-li se však o strom zajímat, jeho plody budou menší a Vy budete mít možná ukrutný hlad. Když ho však budete dál zalévat a dávat mu živiny, vyroste, stane se silnějším a zapustí hluboké kořeny do matky Země. Vám pak bude dávat mnohem, mnohem víc. Víc ovoce, pevné zázemí, stín v létě a stane se domovem pro spoustu užitečných tvorů. Stanete se součástí něčeho většího.

Tento strom se tak stane prvkem, který začne měnit svět kolem sebe, ovlivní trávu, která pod ním roste, stejně jako zvířata začnou žít v jeho okolí, a začne dávat tolik plodů, že o něj projeví zájem davy lidí. A je dost možné, že na jeho plody budou stát i frontu.

- Bez nazvu 210 × 350 mm
- Navrh bez nazvu 8

A tak je to i s NLP...

Trénink NLP MASTER Vám přinese kromě nových vědomostí, znalostí a schopností, také masivní změny na podvědomé úrovni. Vše se umocní a Vy začnete sklízet svou vysněnou úrodu. Bude bohatá, šťavnatá a překrásná.

Čím hlouběji rozumíte NLP, tím více a rychleji se stáváte tím, který mění svět uvnitř i kolem sebe. A tak je dost možné, že i Vy teď můžete chtít pomoci svému "stromu" vyrůst do své plné síly, krásy a hojnosti lahodných plodů.

Přínosy výcviku NLP Master Practitioner

  • Pochopíte jak si techniky přizpůsobit, jak je kombinovat a aplikovat. Získáte více svobody a radosti v rozhovorech a na sezeních. Vaši klienti poznají, že jste lepší a dokážete dělat věci, které patří elitě.
  • Naučíte se odhalovat tendence lidí k myšlení a jednání v různých situacích a lépe předvídat díky pokročilé znalosti META programů. Poznáte, jaká slova, věty a hlas zvolit ve správný čas. Budete umět precizně pracovat s motivací a sestavovat fungující týmy a vybírat lidi. Váš úsudek bude přesnější než od mnohých profesionálů.
  • Osvojíte si 10 možností na aplikaci NLP v byznysu, tedy jak využívat principů NLP ve svém podnikání, marketingu i osobní značce a při prodeji tak, jak to využívají dnes ty nejúspěšnější brandy.
  • Naučíte se hluboce pracovat s přesvědčeními (a efektivní techniky na jejich změny na vědomé i podvědomé úrovni) a jak řetězit kotvy, přesvědčení a emoce do silných spojů pro ještě větší dopad!
  • Poznáte nejnovější metody a přístupy neurověd + využití v praxi, např. jak zamezit zkreslování úsudku a jak se vyvarovat chybování, metody primingu, tvorba mentálních filtrů odolnosti, kognitivní zkreslení, zkušenost s rozšířenými stavy vědomí a zrychleným vnímáním nebo paměťovými triky a lepším využíváním paměťových center mozku.
- Bez nazvu 210 × 350 mm 1

Přínosy pro vás jako člověka:

Díky NLP MASTER výcviku budete rozumět kořenům NLP. Naučíte se lépe odhadnout druhé lidi a lépe komunikovat své vize.

Zjistíte, jak zpracovat klíčové zážitky z hluboké minulosti ještě silnějším způsobem a osvobodit se tak navždy z jejich "sevření" .

Ovládnete umění modelování úspěšných vzorců chování géniů a výjimečných lidí, a tím získáte zručnost, jak dosáhnout úspěchu.

Ovládnete pokročilé transformační techniky, které Vám pomohou efektivně měnit i tvrdě zarytá přesvědčení a vystoupit ze zaběhnutých vzorců. A žít svůj život více vědomě a svobodně!

Co říkají lidé, kteří NLP výcviky u nás prošli?

Kdy se NLP Master Practitioner v Praze koná?

Modul 1 | 21-23.2.2025
Modul 2 | 14.-16.3. 2025
Modul 3 | 4-6.dubna 2025
Modul 4 | 9-11.5.2025
Modul 5 | 6.-8.6.2025
+ Certifikační proces k NLP MASTER certifikátu
- home online art shape

Struktura výcviku po modulech

1. Modul - 21 až 23. února 2025  pátek až neděle (3 dny)

Pokročilé principy a vzorce NLP pro práci se stavy a kotvami (tzv. Advanced NLP pattering), Typologie 50 META programů a schopnost je rozpoznávat a pracovat s nimi a měnit je u sebe i druhých, Řetězy kotev a kotvení i bourání skrze různé systémy, Silná technika Změna osobní historie, rozšíření META modelu pro sofistikovanou identifikaci příčin; NLP předpoklady v jazyce.

2. Modul - 14 až 16. března 2025 pátek až neděle (3 dny)

Modelování a strategie géniů, S.C.O.R.E. intervence a linie, T.O.T.E. model, Řetězy přesvědčení a Trvalé odstranění limitů, Hluboká transformační práce s hodnotami a identitou + změny na více vrstvách osobnosti současně. Velmi silná NLP technika ověřená na několika klinikách na odstranění alergie + překvapení.

3. Modul - 4. až 6. dubna 2025 pátek až neděle (3 dny)

Vedení hypnotického stavu a využití hypnózy k zesílení NLP technik, různé typy vstupů do transu (indukce), Ericksonovské metody úspěchu, konverzační hypnóza a metody ovlivňování přímé i nepřímé, metaforický jazyk, techniky Proskočení emocí i technika okamžité Odstranění bolesti a znecitlivění.

4. Modul - 9. až 11. května 2025 pátek až neděle (3 dny)

Jazykové modely Sleight of Mouth, Beyond Words a Clean Language a jejich využití k dosažení změn. Pokročilé časové linie včetně vizuální i hypnotické formy práce v čase a filtry vnímání, přizpůsobování toku času a jeho vnímání. Nevědomá detekce událostí na časové ose pro čištění událostí i bez přístupu ke vzpomínkám.

5. Modul - 6. až 8. června 2025 pátek až neděle (3 dny)

NLP v businessu, prodeji a leadershipu. Neurovědy v aplikaci v NLP, Novinky v NLP přímo od samotných zakladatelů a jejich následovníků (USA a UK) a jak jich využívat v životě i v praxi.

Už cítíte tu touhu naučit se a ovládnout tohle všechno?

Pak si můžete domluvit se mnou konzultaci, kde společně probereme všechny podmínky výcviku.

Těším se právě na Vás!

- Radek Karban, NLP Trainer & New Code NLP Trainer
Zakladatel Coaching University Czech Republic

Jak se přihlásit?

Vyplňte své detaily a pozvu Vás na nezávaznou konzultaci, kde vše společně probereme.

Čím dříve se přihlásíte, tím více ušetříte.

- stock levels 1

Odesláním tohoto formuláře souhlasím s podmínkami na ochranu osobních údajů a GDPR. A abychom Vám mohli informace poslat, vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení na téma koučování a seberozvoj po dobu 5 let. K ničemu se nezavazujete. Odhlášení kdykoliv jedním klikem.

akreditovaný kurz koučinku praha
kurz koučinku praha MŠMT

Rekapitulace celého výcviku NLP Master Practitioner

✔ 15 tréninkových dní rozdělených do 5 prodloužených víkendů během 5 měsíců výcviku mistrovství v NLP

To poskytne dostatek prostoru pro plnou integraci na všech úrovních a zároveň budete moci už naučené převádět do vlastního života a vlastních projektů. To umocní efekt využití celého výcviku pro Vás!

✔ Nejpokročilejší infuze NLP v České republice, garantováno!

To, co se během výcviku naučíte, se jinde nenaučíte. Budete mít v celém NLP MASTER výcviku integrované novinky ze světa a nejnovější podobu provedení tohoto výcviku.

Získáte unikátní 300+ stránkové tištěné oboustranné manuály v češtině, které nepustíte z ruky. Z toho budete čerpat dlouhé roky!

✔ Záznamy z výcviku v podobě FullHD videí po dobu 2 let

Celý výcvik bude pro maximální přínos pro Vás nahráván a ke všemu se tak můžete kdykoliv vracet, zopakovat si to a pochytit i to, co jste prvně vědomě neviděli nebo neslyšeli. Sami možná víte, jak fungují kognitivní filtry vnímání, a proto je dobré toto mít k dispozici.

- Navrh bez nazvu 6 1
- Navrh bez nazvu 28

✔ Budete součástí skupiny NLP Masterů v ČR

a moci sdílet vzájemně své postřehy i v dalších letech (bezplatně) a podporovat se.

✔ Budete moci využívat principů a metod NLP

ve svých vlastních projektech, kurzech, seminářích, aplikaci... To je pecka!

✔ Přidáte se ke špičce

lidí kvalifikace NLP Master je málo. Zvýšíte svou kvalifikaci a získáte lepší postavení. Větší prestiž.

NLP Trainer, New Code NLP Trainer

Radek Karban, lídr transformačních koučů v ČR

Zakladatel Coaching University Czech Republic
- home dev about arrow

"Pokud čteš tato slova tak už víš, co NLP dokáže - máš svou zkušenost. Co když je toho však možné mnohem, mnohem víc? Co když tím můžeš změnit život tisícům dalších lidí? Poznej moc a sílu pokročilých vzorců NLP na vlastní kůži a nauč se, jak toho využít ve své každodenní praxi. "

21 500+ změněných životů za 15 let praxe
Když pomůžeme sobě, je na čase pomáhat druhým.
Stovky úspěšných absolventů výcviků koučinku a NLP
Rozvíjím nové talentované jedince. Svět je potřebuje!