Martina Hank

Martina Hank

- 1MartinaHank2.jpg scaled e1654025376879

Naplnění lidé žijí naplněné životy. Pomáhám lidem najít, co je TO jejich.

Zjistila jsem, že smyslem mého života je posouvat ostatní lidi kolem sebe, pomáhat jim najít, uvědomit si a naplňovat jejich plný potenciál a žít v souladu se svým vlastním já. Pomáhat jim být spokojení sami se sebou a vytvářet tak harmonii v sobě a kolem nás, aby nejen jim, ale i těm kolem bylo fajn.

Jsem vysoce citlivá multipontenciálka na rozhraní kultur. Potřebuji si všechno prožít, vyzkoušet na vlastní kůži, abych mohla tuto zkušenost předávat dál.

Z práce v nadnárodních společnostech, státní zprávě, neziskových organizacích, s manažery, lidmi z technických povolání, sportovci, lidmi s handicapem,  jsem se naučila vnímat svět v jeho pestrosti.

Život v jiných zemích mi zviditelnil, jak je důležité vnímat, že nejsme všichni stejní, hledat to, co máme společné a rozdílnost vidět jako šanci. Vrcholový sport mě naučil, jak být ve předu, ale že můžeme být prospěšní a spokojení, i když zrovna nedáváme góly, protože každý má v týmu jiné místo, v kterém může vynikat.

Každý to máme po svém – pro někoho je cílem řídit dobře velkou firmu, někdo chce vyhrát olympiádu, někdo se chce naučit plavat a někdo chce prostě žít jen spokojený harmonický život. A někdo momentálně hledá, co je to TO jeho.

Neradím, nehodnotím, neočekávám. V mé přítomnosti můžete být sami sebou. Pomůžu Vám srovnat kde jste, kam chcete, a co pro to můžete udělat, abyste se tam opravdu dostali. Nebo najít způsob, jak vyřešit nějaký problém.  Nebo prostě jen zvědomit, co už vlastně všechno máte teď!

V bezpečném, nezávislém prostředí. Pomohu Vám se zastavit, najít, co vlastně chcete a jak toho můžete dosáhnout. Dovolit si myslet, cítit, jednat, vidět jinak, než doposud.

Vím, že o Vás nic nevím. Ale vím, že přesto, nebo právě proto se spolu můžeme vydat na cestu, kterou byste sami třeba nenastoupili. Já Vás na té cestě prostě „jenom“ doprovodím.

A to nejlepší nakonec! Vy už jste úplní, celiství. Nic Vám nechybí, všechno máte v sobě. Když se rozhodnete se na to podívat, jsem tady pro Vás! Vše se děje pro Vás a já Vám pomůžu to vidět.

Půjdu s Vámi kousíček cesty, podpořím Vás. Stačí se jenom ROZHODNOUT, že to opravdu chcete