Kurz koučování 2024 v Praze – certifikovaný výcvik koučinku MŠMT

Profesionální certifikovaný kurz koučinku s akreditací MŠMT

📍 Přihlaste se nyní do ročníku 2024 a ušetříte - otevřen před-prodej.

Tento svět Vás potřebuje!

Pomáhejte skrze sebe druhým.

Zažili jste někdy ve svém životě jakýkoliv AHA moment? Okamžik, kdy jste si během chviličky něco zásadního uvědomili? A podle toho jste přehodnotili svůj přístup, chování nebo změnili svůj úhel pohledu na to, co se děje, a co máte udělat?

Hvězdný kouč umí a dovede takové okamžiky vyvolat. Pomáhá klientům akcelerovat svůj osobní i profesní posun. Vede je krok za krokem k dosažení životní spokojenosti, rovnováhy a výsledkům, které si přejí mít, aby své cíle a sny mohli co nejdříve žít.

Tento certifikovaný intenzivní 4 měsíční výcvik s akreditací MŠMT propojuje klasické koučování s transformačními postupy pro proměny ve všech rovinách osobnosti. 

Je veden zkušenými a kvalifikovanými trenéry, kteří mají více jak 12+ leté zkušenosti v oboru a pod rukami jim prošlo několik tisíc lidí na jejich sezeních a ve skupinách.

Prestižní certifikace Coaching University

Akreditace MŠMT a potvrzení o rekvalifikaci

Intenzivní 4 měsíce praktického tréninku

kurz koučování

Své kouče mají téměř všichni vysoce úspěšní lidé.
Proč?

"Jedinou věcí, která lidem fakt nejde, je vlastní uvědomění, jak je vidí druzí. A právě v tom jim kouč opravdu může pomoci."
Eric Schmidt
CEO společnosti Google
"Každý potřebuje kouče. Potřebujeme lidi, kteří nám dokážou dát zpětnou vazbu. To je způsob, jak se můžeme dále zlepšovat."
Bill Gates
Microsoft

Pro koho je kurz koučování přínosem?

Tento koučovací výcvik s akreditací MŠMT je pro všechny, které baví komunikace, zajímají se o lidské myšlení a chtějí pomáhat druhým ke šťastnějšímu, naplněnějšímu a smysluplnějšímu životu.

Pro ty, kdo touží ovládnout koučovací dovednosti a přístupy a využít jejich benefitů v každodenním životě. Ať už osobně, nebo ve své profesi či byznyse.

Je to také pro jedince, kteří se zajímají o osobnostní rozvoj anebo psychologii, a hledají možnosti a cesty, jak tyto znalosti dále posunout a prohloubit.

A to se velmi hodí např. poradcům, personalistům, lídrům, učitelům, terapeutům, psychologům i už stávajícím koučům jiných škol, kteří se chtějí zdokonalit v transformačním koučování s využitím změnových technik, typologie a moderních neuro-based přístupů.

kurz koučinku

Baví vás komunikace?

A chcete se v ní zlepšit a naučit se druhé "číst" i lépe lidi vést?

Chcete pomáhat druhým lidem? Dělá vám to radost?

A chcete to dělat efektivně a smysluplně?

Přejete si vydat se na úspěšnou dráhu kouče? A žít život podle sebe?

Pracujete už nějakým způsobem s lidmi?

A rádi byste prošli kvalitním výcvikem?

Co o koučovacích dovednostech říkají další známí lidé?

"Koučování pomáhá zastavit hlasy vaší šílené mysli, které vám neustále říkají, že nejste dost dobří."
Oprah Winfrey - koučink koučování
Oprah Winfrey
Televizní hvězda
"Dobrý kouč může změnit celou hru. A hvězdný kouč může změnit člověku celý život."
John Wooden - kouč koučování
John Wooden
Legenda ve sportu

Proč jít do kurzu koučování právě s námi?

Praktická psychologie

Koučovací dovednosti propojujeme s aktuálními poznatky, technikami a tipy z oblasti psychologie a pozitivní psychologie. Pochopíte různé typy lidí i jak s nimi jednat a vést je. Porozumíte více sobě i druhým.

Nástroje a postupy

V průběhu výcviku pracujeme s praktickými metodami, pomůckami a technikami, které se naučíme adekvátně používat v praxi. Získáte do rukou celou řadu nástrojů, které budete moci využívat po celý svůj život.

Přizpůsobujeme se vám

Každá skupina je jiná. Proto je obsah výcviku aktualizován na míru potřebám každé skupiny, aby váš zážitek a přínos byl co nejvyšší možný. Před výcvikem zjistíme vaše potřeby a integrujeme je do průběhu.

2 lektoři

Diverzita osobností našich lektorů umožní i vám pochytit více od nich samých do své koučovací praxe. Proto během celého výcviku budou přítomni minimálně dva certifikovaní profesionální kouči.

Aplikace neurověd a prvků NLP

Sledujeme nejnovější vědecké výzkumy a pravidelně se sami vzděláváme na zahraničních stážích a výcvicích. Žijeme tímto oborem a můžete si být jistí, že se naučíte novinky z oboru, které rozšíří vaše možnosti.

Akreditováno MŠMT

Náš výcvik je schválen Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a získáte jeho absolvováním jak náš certifikát tak potvrzení o rekvalifikaci na profesi kouč. To přidá vaší erudovanosti a kvalifikaci.

Jak je rozčleněn koučovací kurz?

Vše je připraveno tak, abyste se naučili vše potřebné pro start vlastní koučovací praxe.

„Svět je nádherná kniha, ale nemá cenu pro toho, kdo v ní neumí číst.“ - Carlo Goldoni

Výcvik je rozdělen do 6 modulů po dobu 4 měsíců, které mají celkově přes 140 hodin čistého času. Trénink je tak intenzivní a je kladen důraz na skutečné osvojení dovedností.

kurz koučování praha

Hlavní cíle koučovacího výcviku Hvězdný kouč jsou následující:

  • Pochopíte více sebe. Myšlenkové pochody, proces rozhodování i vytváření trvajících změn.
  • Poznáte koučovací metody a nástroje. Budete umět se lépe ptát i vést. Sebe i druhé.
  • Ovládnete celé spektrum koučovacích dovedností, které mají ti nejlepší kouči na světě.
  • Vytrénujete se v rozpoznávání vlastních i cizích destruktivních vzorců a jak je změnit.
  • Získáte obrovské množství cenné zpětné vazby, a ta posune výrazně i váš osobní život.
  • Naučíte se využít své silné stránky a ty slabší přeměnit ve svůj vlastní prospěch.
  • Budete vědět, jak pracovat lépe s lidmi v týmech i s klienty k oboustranné spokojenosti.
  • Vytvoříte si solidní zázemí a startovní pozici pro úspěšnou profesi kouče na trhu. 
  • Poznáte celou řadu nových koučovacích kolegů, kteří se stanou vašimi parťáky do života.

"Koučování pomáhá odblokovat potenciál člověka, aby maximalizoval to, čeho může dosáhnout."

akreditovaný kurz koučinku - Radek Karban
1. modul: 27-28. ledna 2024
home-online-art-box-image-03

Komunikační zručnosti a dovednosti profesionálního kouče a sladění s klientem. Čeká nás 8 klíčových oblastí života a strategií pro efektivní práci s lidmi, naslouchání, způsoby kladení otázek, budování vědomé i podvědomé důvěry, umění pohotově reagovat a nebýt nikdy zaskočen, změnu emocionálního i mentálního stavu klienta i způsoby hledání řešení. Poznáte techniku Tří rádců, Tří židlí i různé možnosti aplikace 4 pozic vnímání pro konflikty.

2. modul: 10-11. února 2024
Mind research

Mentalita lidí, vzorce chování, typologie a jak toho využít při práci kouče. Budeme se zabývat tím, proč se lidé občas chovají jinak, než bychom čekali. Iracionálně i emotivně. Proč dochází k hádkám, nepochopení, odmítnutí, kritice a co s tím. Naučíte se rozpoznávat vzorce chování lidí a využijeme typologie pro efektivnější. koučovací práci. Osvojíte si práci s tzv. neurologickými úrovněmi, hodnotami, symboly, silami, přesvědčeními. Naučíte se efektivní techniky pro komunikaci s podvědomím. 

3. modul: 2-3. března 2024
Mental Health 3

Funkční koučovací metody, silné otázky a změnové techniky k dosažení změn. Poznáte celou řadu pokročilejších koučovacích technik a nástrojů. Osvojíte si metody doptávání skrze tzv. silné a provokativní otázky, schopnost “přerušit” klientovy zlozvyky a umět je s klientem nahradit na vědomé i nevědomé úrovni novými posilujícími návyky. Budete umět vést klienty k vyšší soustředěnosti, produktivitě, pochopení druhých a rozvíjení vztahů a jejich hloubky, naplnění, energičnosti a disciplíně.  Ukážeme si způsob jak rozklíčovat jakýkoliv problém klienta až do tzv. 3. vrstvy, než si uvědomoval a přivést ho k AHA momentu a novému pohledu na věc.

4. modul: 23-24. 3. 2024
demo2-banner-img

Emoce a práce s nimi, talenty a silné stránky osobnosti, využívání podvědomí. Pochopíte, jak funguje emocionální počítač člověka a hlubší vrstvy naší identity. Uvidíte, jak v lidech nalézt jejich vlohy a ukázat jim, na co už nejspíše zapomněli. Budete žasnout nad tím, jak využít připravených šablon pro běžný průběh sezení k tomu, že budete mít jistotu, klid a klient vysokou přidanou hodnotu z celého sezení, ve kterém dojde k několika AHA momentům. Zažijete si to, vyzkoušíte a natrénujete ukázkový průběh.

5. modul: 20-21. 4. 2024
kamarád vs. kouč

Koučovací dril, vlastní koučovací praxe a budování osobní značky kouče. Uvidíte  hladký průběh úvodní “zkušební 30ti minutovky” i následné 90 minutové schůzky, ať víte všechny souvislosti a máte neprůstřelný vzor. Dále budete získávat zpětnou vazbu a jak to vše pro vás osobně implementovat a vyladit k dokonalosti. Podíváme se na nejefektivnější strategie, jak získávat nové klienty a využít toho, co dnešní svět umožňuje. Pochopíte, jak si vybudovat svou vlastní značku na trhu. Naučíte se postup, jak neprodávat své služby, ale přimět klienta, aby usiloval o zařazení do vašeho diáře. Budete vědět, jak hned začít koučovat. 🙂

6. modul: 17-19. 5. 2024
kouc-bily

Každý kvalitní koučovací výcvik má nastavenu certifikaci. My v Coaching University ji chápeme nejen jako ověřování dovedností – jak jinak než praktickou demonstrací (nejsme příznivci testů, protože tady o to nejde), jako o to, že certifikace je velmi přínosným bodem celého výcviku, protože účastníci a účastnice výcviku vidí celou řadu praktických demonostrací koučovacích rozhovorů, což katapultuje jejich zkušenosti a vede k praktickému vstupu do vlastní praxe. Certifikaci si tak pro svůj přínos zamilujete.

Staňte se hvězdou v koučování!

Výcvik koučování Hvězdný kouč se koná jen jednou ročně. Skládá se ze 6 modulů, které dohromady mají přes 140+ hodin čistého času jak teoretických tak praktických znalostí a trénování se zpětnou vazbou. 

Termín: Napište se formulářem v pravo na waitlist. Pošleme vám detailní dopis se všemi detaily k celému obsahu výcviku, termíny a cenovými možnostmi. 

Výcvik se koná v Praze a interaktivně živě online. Je možné se výcviku zúčastnit částečně i při online účasti na některý z modulů pokud jste z daleka a časově by to nebylo schůdné. Ke všem modulům jsou podrobné tištěné manuály (200+ stránek) a celá řada dalších podkladů a šablon pro klienta.

K obsahu modulů se můžete vracet díky video-záznamu a doplnit si vše, co vám případně unikne. To je velký benefit. Zároveň jsou vypsány i doplňkové tréninkové online sezení mezi účastníky (samozřejmě zdarma) pro co nejlepší praxi a osvojení si dovedností.

Zároveň proběhne i Zoom vysílání před certifikací pro doplnění zbývajících otázek, pro co nejlepší podporu pro úspěšné zvládnutí. V našem zájmu je MAXIMÁLNĚ VÁM POMOCI.

✔️ Získáváte certifikát o absolvování výcviku a kvalifikaci na profesionálního transformačního kouče. Naši absolventi pak získávání přístup na určené tréninky Akademie Radka Karbana pro možnost se prezentovat a pomáhat koučovat.

✔️ Získáváte potvrzení o rekvalifikaci na pozici/profesi kouč akreditovaný MŠMT

Pozor - u nás je certifikace již v ceně tohoto výcviku.
Žádné skryté nečekané příplatky a doplatky jako jinde. 

Chcete se přihlásit? Výborně! Rádi vám pošleme elektronicky dopis s detaily o možnosti jak se kvalifikovat (podmínky) a bližší obsahu výcviku na váš email (sem by se to nevešlo).

Těšíme se na ty, kdo to myslí se svým rozvojem vážně a očekává vysokou profesionalitu a prvotřídní kvalitu. Buďte koučem, kterého budou chtít lidé sami vyhledávat! 👍

- Radek Karban, lídr transformačních koučů v ČR
NLP Trainer, New Code NLP Trainer
Zakladatel Coaching University Czech Republic

P.S. Tento výcvik má velmi omezenou kapacit míst. Pospěšte si, než bude plno.

Napište se na WAITLIST

Kam chcete poslat pozvánku do výcviku se všemi detaily?

Odesláním tohoto formuláře souhlasím s podmínkami na ochranu osobních údajů a GDPR. A abychom Vám mohli informace poslat, vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení na téma koučování a seberozvoj po dobu 5 let. K ničemu se nezavazujete. Odhlášení kdykoliv jedním klikem.

akreditovaný kurz koučinku praha
kurz koučinku praha MŠMT

Přečtěte si, co vám absolventi chtějí říci

V dnešní době může být obtížné najít toho správného kouče nebo tu správnou školu, kde si udělat výcvik. 

Jsme tak nadšení, jak o nás naši absolventi mluví a co jim naše výcviky přinesly do jejich životů. 

Radek Karban - certifikovaný kurz koučování

Vzkaz od lektora tohoto výcviku Radka Karbana, zakladatele Coaching University ČR

"Ve výcviku Hvězdného kouče se dotkneš v hloubce sebe sama. Ucítíš svou opravdovost. A uslyšíš hlas své intuice, která Ti bude pomáhat na cestě životem i v praxi vedení druhých. "

13 500+ změněných životů za 12 let praxe
Když pomůžeme sobě, je na čase pomáhat druhým.
39 vytrénovaných koučů profesionálů
Rozvíjím nové talentované kouče. Svět je potřebuje!
Radek Karban - certifikovaný kurz koučování

Výborně! Projevili jste zájem o výcvik koučování a budeme vás brzy kontaktovat s dalšími informacemi.

Nyní najděte ve svém emailu potvrzovací email a přetáhněte ho do své hlavní složky doručené pošty. Tím budete mít jistotu, že vám to nespadne do spamu.

Hledejte odesílatele Coaching University nebo Radek Karban.

Pokud email stále nepřichází, tak prozkoumejte své složky Hromadné / Promo / Nevyžádané / Reklamy / Spam, kam může u někoho spadnout.

Chceme si tak být jistí, že jej skutečně obdržíte. Klidně nám na něj odepište, že Vám detaily k výcviku přišly. Stejně jako případné další otázky. Rádi pomůžeme!

Staňte se prvotřídními kouči, kteří umí víc, než ostatní.

Rádi Vám hned pošleme propozice k celému akreditovanému koučovacímu výcviku, abyste získali potřebné znalosti, sebejistotu i podporu pro úspěšný start.