Škola koučinku Praha – certifikovaný výcvik koučů v Praze

Škola koučinku

pro opravdové profesionály

Negenerujeme "polokouče"

Vytvoříme z Vás kouče profesionála, co umí jít k jádru věci a ne jen brousit po povrchu.

Největším problémem dnešních koučovacích škol je nedostatečná znalost koučů umět se dostat k jádru příčiny a tuto příčinu efektivně změnit. Proto to děláme jinak.

Vychováváme transformační kouče, kteří umí využít intervenčních technik a způsobit uvnitř člověka trvající změnu na úrovni jeho podvědomí. Naši absolventi tak mají výsledky v oblastech, kde jiní tápou. Klienti jsou tak z funkčního moderního koučování nadšení!

Na jakých základech stojí naše metoda transformačního koučování 2.0?

Psychologie říká, že za každým lidským chováním stojí nějaká pohnutka. A také že nejsilnějších změn u člověka dosáhneme tehdy, když se dotkneme jeho nitra. Proto dobře víme, že je třeba jít v oblastech k jádru věci a ne jen řešit symptomy. Klient přeci chce svůj problém VYŘEŠIT jednou provždy a ne ho jen stále "žehlit". 

A tak jsme vyvinuli po letech zkušeností systém transformačního intervenčního koučování, který stojí na pevných základech z kongnitivně-behaviorální a pozitivní psychologie a neuro-lingvistického programování, který je obohacen o nejnovější poznatky z neurověd a vědy o lidském myšlení a funkčnosti mozku.

nastaveni-mysli-coaching-university

#1 ZMĚNOVÉ TECHNIKY

Naši profesionální transformační kouči se učí funkční změnové a intervenční techniky kdy kámen nezůstává na kameni. Umí jít do situací, které vyvolaly dané chování a toto chování změnit anebo se od něho osvobodit. Proto pro ně nejsou problém silné emocionální události, konflikty, zlozvyky, strachy ani soustavné negativní programování nitra osobnosti. Přichází čas svobody! Každý si zaslouží mít "čistý štít".
koucink-univerzita-motame

#2 SILNÉ OTÁZKY

Naše studenty koučinku učíme jak správně pokládat tzv. silné otázky vyvolávající AHA momenty anebo bourající zažitá dogmata a stereotypní styl uvažování. Cílíme na efektivní konverzaci a nikoliv na běhání kolem horké kaše. Šetříme čas klientům i koučům a děláme koučování mimořádně efektivní pro jakékoliv typy lidí a způsoby využití. Každá minuta s takovým koučem je velmi dobře zužitkovanou minutou času, proto se klienti rádi vrací a pracují s nimi dlouhodobě.
koucink-univerzita-mozek

# APLIKACE NEUROVĚD

Naši transformační koučové ví, jak dráha 3M (mysl - mozek - myšlení) pracuje a umí odhalit a využít skrytý potenciál klienta a vidět a číst jeho "vnitřní nastavení". Díky tomu umí správně přizpůsobit koučovací rozhovor "na míru" individuálnímu nastavení každému jednotlivému aspektu osobnosti. Ví, jak na klienta reagovat a přizpůsobit se mu, aby klient chtěl dosáhnout požadovaných výsledků / posunu / změn ve svém životě.
- home online art shape

1. KROK: Webinář Jak se stát koučem

Za pouhých 90 minut se dozvíte vše podstatné od aktuální situace na trhu s koučinkem, přes metodiku, hrozby i příležitosti a jak se hlavně profesionálním koučem můžete s námi stát i právě Vy. Těšíme se na slyšenou!

Rezervujte si nyní své místo zdarma:

- home online art shape

2. KROK: Absolvujte akreditovaný koučovací výcvik

Chcete-li poskytovat sobě jistotu a klientům profesionalitu, je velmi moudrým rozhodnutím absolvovat intenzivní koučovací výcvik. A právě takový jsme po letech zkušeností připravili.

Je určený lidem, kteří chtějí projít osobní hlubokou proměnou a skrze tu a obdržené nástroje a metody předávat druhým to nejlepší ze sebe. Naučíte se široké spektrum moderních koučovacích dovedností, stejně jako získáte certifikaci. Výcvik je MŠMT akreditován.

Více podrobností a konkrétní termíny výcviku zde:

- smiling woman and wellness coach 2021 08 26 15 45 37 utc scaled
kurz koučinku praha MŠMT
- logo cele mensi

Profesionálové s lidským přístupem.

Tak Coaching University ČR vidí ve svých očích naši absolventi.

0

Profesionálních koučů má naše koučovací univerzita

1

Našich zákazníků zažilo prvky transformačního koučování

0

Certifikací obdrželi naši hlavní lektoři výcviků s praxí 12+ let

0 +

Odvysílaných webinářů o koučování a jeho přínosech

Každý jeden zájemce o koučování je pro nás důležitý

Víme, že je třeba lidský přístup. Chápeme, že každý má jinou startovní pozici, co se znalostí týká. Uvědomujeme si, že se chcete odlišit.

A právě proto Vám v tom všem maximálně s osobní péčí pomůžeme, aby se z Vás stal originální transformační kouč profesionál, který je orientovaný na koučování skrze své silné stránky a vlohy. Hlavní je také to, aby Vás bavilo, naplňovalo a přinášelo užitek. Protože když je spokojený kouč, může být spokojený i klient (a obráceně). Skrze sebe druhým totiž vysíláme to, co se odehrává v nás.

Přáním zakladatele Coaching University Czech Republic - Radka Karbana - je, aby se každý z absolventů vyprofiloval na specifické oblasti zaměření a pomáhal tak druhým lidem v oblastech, které jsou právě jemu blízké a ve kterých má svůj přirozený cit a předpoklady. A k tomu mu jeho um pomůžeme také vytrénovat.

"Svět je plný kopií. Buď proto originál!"

home-language-academic-image-box-01

Tištěné materiály ke všem našim koučovacím výcvikům

home-language-academic-image-box-02

Vlastní e-learning platforma pro doplnění znalostí a online výuku

home-language-academic-image-box-03

Otázky a odpovědi s lektorem před certifikací

home-language-academic-image-box-04

Školení probíhají v krásném a klidném prostředí s moderní technikou

Staňte se prvotřídními kouči, kteří umí víc, než ostatní.

Rádi Vám hned pošleme propozice k celému akreditovanému koučovacímu výcviku, abyste získali potřebné znalosti, sebejistotu i podporu pro úspěšný start.

Výborně! Dopis se všemi detaily už je na cestě...

Radek Karban - certifikovaný kurz koučování

Nyní najděte ve svém emailu zprávu s předmětem “Mám pro Vás dopis…” 

Hledejte odesílatele Radek Karban z Coaching University ČR.

Pokud email stále nepřichází, tak prozkoumejte své složky Hromadné / Promo / Nevyžádané / Reklamy / Spam, kam může u někoho spadnout. Pokud tam bude, přetáhněte si ho tahem myši do složky Doručená pošta, ať to svého email klienta naučíte a dorazí vám i doplňující důležité informace k celému výcviku CHK.

Chceme si být jistí, že Vám dorazil. Proto nám na něj odepište, že Vám detaily k výcviku přišly. Stejně jako případné další otázky. Rádi pomůžeme!