NLP kurzy s mezinárodní certifikací

NLP kurzy

Prestižní mezinárodní certifikace NLP.
Vede oficiální NLP Trainer pro ČR!

Co vám naše certifikované kurzy NLP přinesou?

NLP profesionálně využíváme již více jak dekádu.  A za tu dobu jsme zpozorovali celou řadu přínosů a benefitů:

Jak NLP Vzniklo a kde se vzalo? Jak to funguje?

Více od života. Více možností volby.

Neuro-lingvistické programování má své počátky v 70. letech, kdy profesor John Grinder a Sir Richard Bandler modelovali celou řadu úspěšných jedinců své doby v různých oborech. Zjišťovali, proč jsou tak úžasní. Co dělají tak zásadně jiného než jiní, že mají excelentní výsledky. A objevili a zformovali metody, techniky a postupy, které vedou k dosahování žádoucích výsledků anebo změn. 

Tyto nástroje a metody se dále zdokonalovaly po dalších 50 let. Dnes NLP ukrývá výběr špičkových postupů, které vám umožní rychleji dosáhnout cílů, zlepšit úroveň a hloubku komunikace anebo uskutečnit za mnohem kratší čas věci, které jste si mysleli, že nejsou možné nebo ve vaší moci. NLP přináší širší svobodu pro vaše rozhodování a umožňuje vám mít více možností výběru a volby. Díky tomu můžete mít lepší kontrolu nad svým chováním, reakcemi a ovládat své emoce, než být ovládáni tolik jimi. 

Zkratka NLP obsahuje tři hlavní výrazy, které jsou popisovány takto:

  • Neuro - zaměřuje pozornost k fungování našeho mozku, k našemu přijímání informací skrze naše smysly a k oblasti  nevědomí.
  • Lingvistické - zaměřuje pozornost k verbální komunikaci, kterou využíváme k sobě i k druhým lidem.
  • Programování - zaměřuje pozornost ke strategiím, jak spojujeme vzorce myšlení, jazyka a chování, k dosažení určitých výsledků. 

Obsahuje řadu postupů z různých terapeutických směrů, z modelování, z vědecké kybernetiky, rodinné psychoterapie, transakční analýzy, nebo Gestalt terapie či hypnoterapie či lingvistiky. V poslední době také z neurověd a pozitivní a kognitivně-behaviorální psychologie. V NLP najdete praktické věci, nikoliv nevyužitelnou teorii, proto je tak nesmírně ceněné a efektivní.

Proč zvolit pro NLP kurzy právě Coaching University?

Profesionálně využíváme tohoto programovacího jazyka mysli již více jak dekádu.  A za tu dobu jsme zpozorovali celou řadu přínosů a benefitů:

Oficiální NLP Trenér

Radek Karban je mezinárodně certifikovaný NLP Trainer od organizace ITANLP, za kterou stojí samotný zakladatel John Grinder. To je zárukou kvality.

Na kvalitě záleží.

V oblasti NLP působí hodně lidí, kteří ji učí. Bohužel 95% z nich není oficiálními trenéry a tak nedokáží předat skutečnou hloubku celého NLP.

Mezinárodní certifikát ITANLP

Všem našim úspěšným absolventům NLP výcviku můžeme nabídnout mezinárodní certifikát s podpisem Johna Grindera!

Prestižní certifikát

Podpořte svou kvalifikaci a odbornost i kvalitním certifikátem ITANLP s podpisy Johna Grindera, Cormen Bostic St Clair a Michaela Carolla. Budete mít to nejlepší!

Přes 10 let profesionální praxe v NLP

Pokud jde o schopnost předat funkční věci, tak jen praxe se počítá. My NLP metod využíváme už více jak dekádu.

Učíte se od nejlepších!

Stovky uspořádaných akcí, seminářů a tréninků s využitím metod a principů NLP. Takové zkušenosti má v ČR v praxi jen hrstka jedinců.

Vyberte si nyní svůj NLP kurz a přihlaste se!

Existují dva typy NLP kurzů. První je NLP Practitioner a je nejběžnějším typem u nás i ve světě.  Obsahuje všechny klasické metody a techniky. Zvládnete ho za 10 dní rozdělených do 4 víkendů. Druhou možností je NLP Premiere Practitioner a zahrnuje navíc i tzv. nový kód, který vyvíjel John Grinder s Carmen Bostic a Michaelem Carolem v posledních letech. Využívá zejména podvědomí a zabere o 2 víkendy na víc. Ocení ho zejména kouči, terapeuti a kdokoliv pracující s druhými lidmi. Proto pokud vašim primárním záměrem je toto, zvolte si Premiere.

- home online art shape

Certifikovaný NLP Practitioner 2024

Přidejte se na výcvik NLP a naučte se využívat jeho sílu ve svém každodenním osobním i profesním životě. Půjdeme opravdu do hloubky a v 10 nabitých dnech rozdělených do 4 modulů si osvojíte všechny techniky tzv. klasického kódu a složíte dobrovolnou certifikaci.

Začínáme již v září 2024! Pospěšte si a rezervujte své místo dnes za zvýhodněnou cenu a naskočte do akcelerátoru svého úspěchu. Po absolvování kurzu už život nebude stejný. Bude jiný! 🙂

Více podrobností a konkrétní termíny výcviku zde:

- home online art shape

Certifikovaný NLP Premiere Practitioner 2024

Výcvik NLP Premiere je rozšířenou podobou NLP Practitioner a obsahuje navíc ještě 2 moduly, které vás naučí i tzv. New Code NLP, které obsahuje zajímavé techniky pro práci s podvědomím a je užitečné všem koučům a terapeutům.

Začínáme již v září 2024! Tak si zajistěte své místo ve výcviku nejlépe ještě dnes, než bude obsazeno.

Více podrobností a konkrétní termíny výcviku zde:

Jak to na výcviku NLP vypadá?

Každý výcvik je jiný. Jedinečný. Tak, jako je jedinečný každý z nás. A proto je každý kurz a výcvik neopakovatelný. 🙂

Přesto můžete začít být zvědaví, jak by NLP posunulo vás osobně i celý váš život v mnoha směrem, o kterých jste si ani nepomysleli, že je možné ovlivnit. 

Ze zkušenosti můžeme říci, že se posunuli díky těmto kurzům všichni, které jsme dosud na výcviku měli. Ve skutečnosti jde totiž o to, že techniky a metody trénujete a zažíváte na sobě, proto je posun tak očekávatelný, jako že zítra vyjde opět Slunce. Báječné na výcviku NLP je tak to, že si sami projdete svou osobní transformací a určitou proměnou. A není to tak jen o znalostech a užitečných informacích, jako i o vyřešení a vyčištění spousty věcí uvnitř vás. 

Začněte se tak těšit na svůj výcvik a zažijte změny, jaké zažili i naši absolventi. Připojte se k nám.

home-language-academic-image-box-01

Tištěné materiály ke všem našim NLP kurzům

home-language-academic-image-box-02

Vlastní e-learning platforma pro doplnění znalostí a online výuku

home-language-academic-image-box-03

Otázky a odpovědi s lektorem před certifikací

home-language-academic-image-box-04

Školení probíhají v krásném a klidném prostředí s moderní technikou