Irena Budíková

Irena Budíková

8 let jsem toužila si něco dokázat. Když jsem byla mladší, dostala jsem se k profi modelingu a cestování. Chtěla jsem se tím profesionálně živit – natáčet a fotit reklamy pro kosmetiku, parfémy a být tváří sportovních značek ve světě. Chtěla jsem být slavná, ale něco se stalo.
Můj život se obrátil v tu chvíli když jsem se po úspěšném zdolání překážek “znovu” dostala na starovní čářu a ta motivace a ten dobrý pocit, co tam byl předtím, zcela zmizel.
Stalo se to, že v průběhu téhle cesty jsem začla objevovat sama sebe. Dostala jsem se do pravého kolotoče života, a že je to safra jízdá! Wuhů!
Měla jsem jasně daný cíl a z něho jsem nikdy neslevila. Tím jsem se naučila jak plně milovat sama sebe a být za každou cenu autentická. Naučila jsem se co je to odpuštění, ovládat svoji mysl a jak myslet ve špatných situacích pozitivně, jak být odvážná a rychle se rozhodovat, že nic není nastálo a po dešti vždy přijde duha, a že pokud si nejsem sama sebou jistá na 100% vždy se nechám někým zbrzdit v cestě k mým ideálům. Naučila jsem se spoléhat v prvním řadě vždy sama na sebe, a že pokud neovládám emoce nikam se neposunu a naopak si můžu ublížit.

Ke koučování jsem se dostala v tu chvíli, kdy jsem si začala klást tvrdé otázky a dívat se víc do své duše a do přítomnosti. Nechtěla jsem aby někdo prožíval tu bezmoc, kterou jsem prožívala já když jsem bojovala sama se sebou. Ne každý si umí odpovídat na otázky, které mu pomůžou dostat se z bludného kruhu, protože je ze sebe unavený a jde mu v podstatě už i suveréně o život.
Začla jsem se pak sama sebe ptát. Jak můžu pomoct druhým lidem když budu dělat nějaký modeling a točit reklamy na parfémy? Jak můžu lidi kolem sebe inspirovat a pomoct jim být nejlepší verzí sám sebe? Hledala jsem vyšši smysl. Najednou se cíl, ke kterému jsem se velice pracně dostávala rozplynul jak pára nad hrncem. V průběhu svého života jsem “přebíhala z místa na místo”, protože jsem nevěděla co se mi to všechno snaží říct – táhlo mě to k různým motivačním speakerům, koučům, konzultanům a k lidem, kteří pomáhají druhým a přitom sami sobě.

To je ono-našla jsem pravý smysl svého života! Když pomůžu tobě pomůžu i sobě! Budu šťastná a mít z tebe radost! Ty a tvůj posun v životě je má energie! Pomůžu ti být nejlepší verzí sám/a sebe. Pomůžu ti stát se silným člověkem, který v první řadě spoléhá sám na sebe a ví, že bez zdravého základu se nedostane v životě absolutně nikam a nemůže být opravdově šťastný! Nebudu ti říkát co máš dělat – tady je můj názor bezpředmětný, ale nasměruju tě tak aby jsi to zjistil/ a zcela sám/a, protože jedině tak bude změna k tvému lepšímu já vždy trvalá.