Naplnění lidé, žijí naplněný život

naplněný život
Koučink

Naplnění lidé, žijí naplněný život

Zjistila jsem, že smyslem mého života je posouvat ostatní lidi kolem sebe, pomáhat jim najít, uvědomit si a naplňovat jejich plný potenciál a žít v souladu se svým vlastním já. Pomáhat jim být spokojení sami se sebou a vytvářet tak harmonii v sobě a kolem nás, aby nejen jim, ale i těm kolem bylo fajn.

Jsem vysoce citlivá multipontenciálka na rozhraní kultur. Potřebuji si všechno prožít, vyzkoušet na vlastní kůži, abych mohla tuto zkušenost předávat dál.

Přes spoustu úrazů a nemocí, úplném vyhoření, postraumatickou poruchu, depresi,  technických i spirituálních zkušeností, absolutní neschopnost ubránit si své hranice, neschopnost opustit zničující prostředí, slepou víru v dobro a pozitivní aspekty mých bližních až po totální restart toho všeho jsem se dostala tam, kde jsem dnes. 

Z práce v nadnárodních společnostech, státní zprávě, neziskových organizacích, s manažery, sportovci, lidmi s handicapem,  jsem se naučila vnímat svět v jeho pestrosti.

Život v jiných zemích mi zviditelnil, jak je důležité vnímat, že nejsme všichni stejní, hledat to, co máme společné a rozdílnost vidět jako šanci. Vrcholový sport mě naučil, jak být ve předu, ale že můžeme být prospěšní a spokojení, i když zrovna nedáváme góly, protože každý má v týmu jiné místo, v kterém může vynikat.

Každý to máme po svém – pro někoho je cílem řídit dobře velkou firmu, někdo chce vyhrát olympiádu, někdo se chce naučit plavat a někdo chce prostě žít jen spokojený harmonický život. A někdo momentálně hledá, co je to TO jeho. Všichni chceme žít naplněný život.

naplněný život

Neradím, nehodnotím, neočekávám. V mé přítomnosti můžete být sami sebou. Pomůžu Vám srovnat kde jste, kam chcete, a co pro to můžete udělat, abyste se tam opravdu dostali. Nebo najít způsob, jak vyřešit nějaký problém.  Nebo prostě jen zvědomnit, co už vlastně všechno máte teď!

V bezpečném, nezávislém prostředí. Pomohu Vám se zastavit, najít, co vlastně chcete a jak toho můžete dosáhnout. Dovolit si myslet, cítit, jednat, vidět jinak, než doposud. 

Vím, že o Vás nic nevím. Ale vím, že přesto, nebo právě proto se spolu můžeme vydat na cestu, kterou byste sami třeba nenastoupili. Já Vás na té cestě prostě „jenom“ doprovodím.

A to nejlepší nakonec! Vy už jste úplní, celiství. Nic Vám nechybí, všechno máte v sobě. Když se rozhodnete se na to podívat skrze koučink nebo skrze NLP, jsem tady pro Vás! Vše se děje pro Vás a já Vám pomůžu to vidět.

Půjdu s Vámi kousíček cesty, podpořím Vás. Stačí se jenom ROZHODNOUT, že to opravdu chcete!

Máte k tomuto článku postřehy? Podělte se o ně!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *