Nové přátelství s NLP

NLP
NLP NLP v životě

Nové přátelství s NLP

Mnozí z Vás si jistě teď říkáte, co je to za zkratku NLP?

Ráda Vám to objasním, ale nejdříve o mé cestě k tomuto „přátelství“.

Vždy jsem se zajímala o věci mezi nebem a zemí, jak fungují vztahy mezi lidmi, přáteli, kolegy v práci, partnery, manželi, mezi dětmi atd. Protože vztahy nás formují a utvářejí naše životy.

To vše jsou vnější vztahy, ale jaký vlastně máme vztah k sobě? Přemýšleli jste někdy o tom? Jsem dostatečně vnímavá k sobě?, pečuji o to, co potřebuji?, naplňuji všechny potřeby, které mi slouží k spokojenému a naplněnému životu? Umím si naslouchat?

Položili jste si někdy tyto otázky? Zkusili jste někdy promlouvat se svým tělem? To něco nadpřirozeného co funguje, aniž bychom vědomě, logicky mohli říct, že vím, jak to funguje?. 

Myslím tím intuici, ten pocit, který se občas objeví ve chvíli, kdy máme např. nastoupit do vlaku, a najednou nějaký hlas z hloubi našeho těla napovídá, nedělej to, počkej si na jiný, nebo nechoď tam, nevolej tomu a tomu. Každý jistě tento pocit již zažil a někdy se i utvrdil v tom, že ten hlas, je ten správný.

Můžeme tomu říkat různě, je to naše podvědomí, intuice, nebo vnitřní hlas, jemný, neslyšný, který s námi promlouvá různými nevědomými, velmi jemnými signály, prostřednictvím našeho těla.

Je to dar, který má každý z nás. A je jen na nás, zda ho v nás objevíme, probudíme, najdeme si v něm spojence a dokážeme ho používat a využívat pro náš nejvyšší pozitivní záměr v každém okamžiku našeho života.

NLP

Je to náš nejlepší spojenec, na kterého se vždy můžeme na 100% spolehnout. Protože, co je víc, než to, když můžeme našeho spojence, nejlepšího přítele, partnera, rádce najít v sobě.

Naše tělo je kouzelný a velmi silný nástroj, a stačí jen se ztišit a naslouchat. Promlouvat a následovat. A začnou se dít zázraky.

A to je to, co jsem v sobě znovu, prostřednictvím metody NLP objevila.

NLP je tzv. Neuro-lingvistické programování, které skývá mnoho různých metod a postupů, kterými můžeme rozklíčovat nejrůznější postoje, strachy, obavy, lety nastřádané bloky, vzorce chování, různá přesvědčení, měnit úhly pohledu na situace, které v životě zažíváme.

NLP nám pomáhá neustále posilovat a rozvíjet náš vlastní potenciál. NLP disponuje různými nástroji a modely, které výrazně posunou vpřed vaši komunikaci.

Prostřednictvím NLP se můžete seznámit a osvojit si podvědomé programy, které mohou měnit naše chování ve všech životních situacích. NLP programování Vám otevře cestu k poznání se samého, vašich hlubokých tužeb a skutečných přání.

Díky NLP se můžete naučit jak dosahovat svých cílů. NLP vás naučí najít cestu k vašemu podvědomí.

NLP programování Vám umožní nastavit si posilující zdroje (pocity) v situacích, kde Vám chybí.

Chcete vědět více?

Srdečně Vám doporučuji metodu Neuro-lingvistického programování vyzkoušet na vlastní kůži. Není nic lepšího, než umět naslouchat svému tělu a stát se tak králem nebo královnou každé situace ve svém životě.

Objevíte tak přítele a parťáka ve vlastním těle a bude to „přátelství“ na celý život.

Máte k tomuto článku postřehy? Podělte se o ně!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *