Limitující přesvědčení, máte je?

limitujici presvedceni
Mysl a myšlení Koučink

Limitující přesvědčení, máte je?

Nejsem dost dobrá, nejsem dost hezká, nejsem dost chytrá, nejsem dost … . Asi každá žena ba dokonce i muž někdy vyslovili nějaké z těchto limitujících přesvědčení. Možná nám někdy někdo v dětství či dospívání něco podobného řekl a my jsme tomu uvěřili. Možná nás někdy někdo odmítl, v nás vzniklo a postupně se ukotvilo nějaké to naše limitující přesvědčení.

Přesvědčení, které si táhneme jako kouli na noze svým životem.

Jaké je to vaše „nejsem dost … ?“ Máte nějaké z těchto, velmi často nepravdivých, absolutně nepodložených, limitujících přesvědčení? Slouží vám to? Potřebujete to ve svém životě?

Co kdybych vám řekla, že jste dost dobří, dost hezcí, dost chytří? Pojďme to otočit. Pojďme najít způsob, jak se těchto limitujících přesvědčení nadobro zbavit.

Že nevíte jak do toho? No možná spíše nevíte, že víte. Co kdybych vám řekla, že je tady
někdo, kdo vám s tím může pomoci, zajímalo by vás to?

limitujici presvedceni

 

KOUČ. Slyšeli jste o této profesi? Pokud ano, máte představu co takový kouč vlastně dělá?
Kouč je člověk, který vás pomocí vhodných otázek, popřípadě pomocí vhodných technik, vede k posunu vpřed. Vede vás k vašemu lepšímu já, k boření těch příšerných limitujících přesvědčení, vede vás k pozitivnímu myšlení, a pak i k lepšímu životu. Kouč je člověk, jehož posláním je ukázat vám vše to dobré co ve vás je, vaše schopnost, přednost, vaši jedinečnost. S koučem můžete rozklíčovat všechna proč, která vám vrtají hlavou a najít na ně své vlastní odpovědi.

Zní vám to smysluplně? Máte-li nějaké svoje téma, co vám brání, zkusit ho rozklíčovat s pomocí vhodného vedení vašeho kouče? Myslím, že opravdu nemáte co ztratit, tedy v případě, že si nechcete nechat to své „nejsem dost … .“ Dovolte si zasnít se, jak by to ve vašem životě vypadalo, kdyby nebylo limitů? Nečekejte na někdy, pojďte začít hned, krůček po krůčku, tvořit svůj život přesně takový, jaký ho chcete mít.

Máte k tomuto článku postřehy? Podělte se o ně!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *