Jak nastavit mysl na bohatství

bohatství
Mysl a myšlení Koučink

Jak nastavit mysl na bohatství

Už jste se někdy zamysleli nad tím, co to pro Vás znamená být bohatý? Připadáte si tak? Nebo Vás naopak ovládají chmury z toho, že nevíte, jak přežijete od jedné výplaty k druhé a že byste si rozhodně zasloužili více peněz? 

Jaké jsou Vaše asociace s penězi a bohatstvím? Co pro Vás znamená žít v hojnosti? Když si tohle všechno teď představíte, líbí se Vám to? Naplňuje Vás to radostí a spokojeností? 

Nebo se Vám v hlavě honí myšlenky na to, že peníze jsou zlo, boháči jsou trapní anebo že vlastně vůbec nevíte, jak si je vydělat. Napadlo Vás položit si otázku, odkud se tyhle negativní programy berou? 

Bez peněz do hospody nelez. Peníze nerostou na stromě. Musíš si je vydřít. Na chleba se těžko vydělává. Tím, co Tě baví, se nedá uživit. 

Jak to máte Vy?

bohatství

Říká se, že většina našich limitujících přesvědčení má kořeny v našem dětství. To, jak se naši rodiče chovali k penězům a lidem co jimi oplývají, zase ovlivnilo nás a naše způsoby nahlížení na svět a hojnost v něm. Když jsme jako děti braly do rukou mince, a možná si je i strkaly do pusy, okamžitě na nás spustili palbu toho, jak jsou špinavé a zanesené bacily a že nám prostě nepatří. A tak se do našeho podvědomí pomalu zasévaly nepatřičné asociace. 

Možná jste si tohle všechno už uvědomili a dokonce i zakoupili nějakou tu knížku o tom, jak zbohatnout nebo se zbavit starých vzorců, které Vás brzdí od toho topit se v penězích. Možná jste se také přihlásili na pár seminářů, kde Vám ukazovali způsoby, jak se nastartovat na blahobyt. 

Jaké to bylo, pomohlo Vám to? 

Nebo to po krátkém nadšení spíše zanechalo vnitřní frustraci, že tohle prostě nefunguje, ostatní si vše vymýšlejí nebo že to je jen nějaká nesmyslná ezoterická báchorka. Ale dál vlastně přemýšlíte nad tím, jak to jednou doopravdy změnit tak, aby už nastala ta trvalá změna. Kdy se Vám budou v hlavě honit jen posilující myšlenky na žití v hojnosti, které budou podepřeny opravdovým plánem. 

A jak můžete začít? Vyčleňte si na sebe ničím nerušený čas na následující cvičení, kdy se ponoříte do hloubi své duše a dovolíte si zamyslet se nad následujícím tématem: 

10 důvodů, proč si zasloužím peníze.

  1. _____________________________________________________________________ 
  2.  _____________________________________________________________________
  3. _____________________________________________________________________
  4. _____________________________________________________________________
  5. _____________________________________________________________________
  6. _____________________________________________________________________
  7. _____________________________________________________________________
  8. _____________________________________________________________________
  9. _____________________________________________________________________
  10. _____________________________________________________________________
bohatství

Jaké to pro Vás bylo? 

Jela Vám ruka po papíře a potřebovali jste více místa na psaní nebo jste najednou pociťovali váhání a skoro jako kdybyste museli pátrat po důvodech, proč by zrovna k Vám ty peníze měly proudit? 

Dobrou zprávou je, že jakmile se dokážete dostat skrz limitující bariéry a dovolíte si ocenit na sobě ty úžasné věci a schopnosti, začnete pociťovat změny nejen uvnitř sebe, ale i okolo ve svém životě. Věci se dají do pohybu. Je třeba si jich všímat, a zároveň se vydat dál na cestu za naplněností a bohatstvím, cokoliv to pro Vás znamená. 

Jakmile se člověk jednou rozhodne a začne jednat, svět v nás i venku se začne doopravdy měnit. 

A jak dál posilovat nová podporující přesvědčení a nacházet kreativní řešení na transformaci Vaší finanční oblasti života? 

Pojďme se na to podívat společně. Najít původce Vašich limitujících přesvědčení. Vyzbrojit Vás sebejistotou a důvěrou v to, že se Vám vydaří vše, na co se zaměříte. Vypracovat plán, jak změnit Váš život v takový, po kterém toužíte. 

Jak Vám to zní? 

Máte k tomuto článku postřehy? Podělte se o ně!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *