New Code NLP Practitioner kurz – mezinárodní certifikace

New Code NLP Practitioner

Certifikovaný výcvik nového kódu (New Code NLP)

📍 Pod taktovkou oficiálního New Code Trenéra!

Pro všechny NLP Praktikanty a nlp kouče

Nadchlo Vás NLP? Posuňte to dál o rozšíření o nový kód.

Pokud už máte s NLP zkušenost na úrovni Praktikant / Practitioner, ať u nás, nebo jinde, může Vás velmi zajímat rozšíření o aktualizace v NLP v posledních deseti letech.

Osvojíte si nové a zajímavé techniky podporující dosažení změn díky intervenci podvědomí a zapojující intervence na bázi pohybu, práce s tělem a her. Ano, zbavit se strachu, zlozvyků nebo nejistot může být i zábava! 🙂

Naučte se proto, jak vytvořit přirozený stav vrcholové výkonnosti. Stejně jako jak zůstat zcela klidní i ve vysoké stresové zátěži. Nebo jak dosahovat na lusknutí prstu změněných stavů vědomí a dosahovat kreativní geniality pro vyšší stupeň tvořivosti a nápadů.

Je to skvělé zároveň pro zvyšování tréninku pozornosti, proti ADHD, pro zlepšování schopnosti udržovat a být ve flow stavech, nebo ke zvýšení energie během celého dne.

New Code se každý rok stále vyvíjí a proto vždy přinášíme to nejnovější od jeho samotného zakladatele Johna Grindera a Carmen Bostic St Clair, kteří ho vyvinuli. Máte tak jedinečnou možnost získat nejaktuálnější postupy pro uskutečnění chtěných změn.

Ideální pro všechny kouče, personalisty, terapeuty, psychology, učitele a jedince, které NLP upoutalo a chtějí to posunout zase o pořádný level dál. Nenechte se totiž zmýlit - New Code je HODNĚ JINÝ, než klasický kód. Pracuje se více než se změnou chování s vnitřní změnou v podvědomí. Je bezpečnější. Rychlý. A efektivní. Zamilujete si ho!

Mezinárodní NLP certifikace ITCANLP

Obsahuje nejnovější novinky New Code NLP

Pořádá certifikovaný New Code NLP Trainer

⏰ Přihlaste se nyní a ušetříte
v early-bird akcičce.

New Code NLP
- logo coaching velke

Co se během kurzu New Code NLP (Nový kód NLP) naučíte?

Jak díky ovlivňování stavu mysli, rozpoložení těla a směrovanou pozorností dosáhnout stavu dokonalosti a uskutečnit trvající změny na hluboké úrovni psychiky osobnosti.

Celý kurz nového kódu je v kvalitním a precizním 5denním provedení a je velmi prakticky zaměřený. Budete trénovat zbrusu nové NLP techniky, zažívat je na sobě a provázet druhé na tomto kurzu, aby si to mohli prožít. Tím se to naučíte nejlépe.

 1. Poznáte zásadní rozdíly klasického NLP a nového NLP. Uvidíte potenciál, který New Code má a jeho obrovskou sílu a výhody, oproti užívání jen klasického NLP kódu.
 2. Naučíte se všech 11 nových New Code NLP technik - značně odlišných od jakýchkoliv co znáte. Mnohé vás překvapí svou účinností a zároveň jednoduchostí, jak rychlá změna je.
 3. Pochopíte, jak lépe dostat sebe i druhé do stavu vrcholné formy a plné výkonnosti, abyste mohli dosahovat skutečné excelentnosti jako kouči, trenéři i jako lidé v různých situacích.
 4. Naučíte se, jaké nové vzorce byly vytvořeny, kdy je využít a kde jsou vhodné. Ať už pro vytvoření silných stavů plných zdrojů, nebo pro rychlou léčbu fóbií, či pro dosažení stavu "nic nevím" po kterém budete vnitřně klidní, fokusovaní a velmi kreativní (nápady, projekty, kvalitní rozhodování z více hledisek atd.).
 5. Poznáte jak si zpřístupnit vysoké stavy tvořivosti, výkonnosti a vyšších úrovní vědomí. Naučíte se, jak se do nich umět dostat i svépomocí bez asistence druhého trenéra/praktikanta.
 6. Zjistíte, jak lze životní transformace u druhých uskutečňovat i zábavnou a hravou formou.
 7. Získáte celou řadu osobních zkušeností s novým kódem a metodou "New Code her".
 8. Poznáte, jak využít nového kódu NLP v byznyse, ve sportu, při vzdělávání dětí i dospělých, v koučování, terapii nebo ve Vašem osobním či partnerském životě. 
 9. Zvýšíte svou kvalifikaci - kurz je mezinárodně certifikovaný od Johna Grindera, zakladatele New Code NLP a spoluautorky Carmen Bostic St Clair a Michaela Carrolla! 
John Grinder, New Code
- carmen new code

Naučte se snadno použitelné techniky, které můžete aplikovat i SAMI NA SOBĚ! A v tom je velká výhoda New Code NLP, protože můžete sami zpracovávat a čistit. SAMI. 🙂

"New Code je Ferrari v NLP." - John Grinder, spoluzakladatel celého NLP

Celé New Code NLP se naučíte od certifikovaného New Code Trainera Radka Karbana, který se neustále vzdělává u samotné asociace ITANLP Johna Grindera a Carmen Bostic St Clair. Máte tak novinky doslova z první ruky a můžete si být jisti excelentní kvalitou originality a hloubky kurzu.

ITANLP Trainer

Poznejte nové NLP techniky, naučte se je a integrujte do svého života i své praxe: 

 • Abeceda
 • Alpha Touch
 • NASA
 • Rytmus života
 • Dech života
 • Chůze se stavem
 • Croydonské hry
 • Hry s periferním viděním
 • Chůze s X a Y
 • Svatyně
 • Invaze

... a další. Být na New Code Practitioner kurzu se rozhodně vyplatí! Jste ready?

- people1
- home online art shape

Přidejte se na New Code NLP kurz

Tento kurz s mezinárodní certifikací ITCANLP se koná v roce 2024 pouze v následujících datech v Praze. Certifikace je dobrovolná (není povinná).

V prvním modulu:

1. Den - Základy nového NLP kódu a formátu, ukázky a demo třech nových technik na práci se stavem a jejich trénink ve dvojicích: pátek 8. 11. 2024

2. Den - Čtyři špičkové New Code techniky pro dosažení hlubších změn a silnější vedení intervencí a jejich trénink ve triádách: sobota 9. 11. 2024

3. Den - New Code hry pro optimalizaci stavu výkonnosti  + sebeaplikaci + otázky a odpovědi ke všech technikám: neděle 10. 11.  2024

Ve druhém modulu:

1. Den - Ukázkové příklady, způsoby využití, drillovací a pilovací den všech technik pro perfektní certifikační příprav: sobota 23. listopadu 2024.

2. Den - Certifikační den k získání mezinárodní certifikace Certified New Code NLP Practitioner - sobota a neděle 24. listopadu 2024 

Výcvik se koná v Praze.

Přesná lokalita bude oznámena před kurzem.

Pro každého jsou připraveny podrobné tištěné manuály.

Pro studenty z dálky doporučíme ubytování v hotelu, který je přímo na místě.

K obsahu modulů se můžete vracet díky video-záznamu a doplnit si vše, co vám případně unikne. To je velký benefit.

Cena výcviku se zvyšuje k datu konání, proto si pospěšte a rezervujte ve formuláři své místo ještě dnes.

TIP: Pokud podnikáte, lze zahrnout do nákladů (daňově uznatelný výdaj - vzdělávání). Můžete si tak snížit základ daně. U pracovníků HR je obvyklé, že to zaměstnavatel proplácí v rámci svého budgetu na vzdělávání.

Vstupní podmínky:
Dokončený výcvik NLP Practitoner. 

Těšíme se na ty, kdo to myslí se svým rozvojem vážně a očekává vysokou profesionalitu a prvotřídní kvalitu. 

- Radek Karban, oficiální NLP Trainer & New Code NLP Trainer
Zakladatel Coaching University Czech Republic

Ovládněte New Code NLP!

Rezervujte dříve, ušetříte!

- stock levels 1

Odesláním tohoto formuláře souhlasím s podmínkami na ochranu osobních údajů a GDPR. A abychom Vám mohli informace poslat, vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení na téma koučování a seberozvoj po dobu 5 let. K ničemu se nezavazujete. Odhlášení kdykoliv jedním klikem.

akreditovaný kurz koučinku praha
ITANLP Trainer
Radek Karban - NLP Trainer ITANLP John Grinder
- edumall shape grid dots
Radek Karban - certifikovaný kurz koučování
- home dev about arrow

Vzkaz od lektora výcviku Radka Karbana, zakladatele Coaching University ČR a NLP Trainer

"NLP mi změnilo život! Od základu. Díky němu jinak chápu sebe, druhé i celý svět. Mohu tak s jistotou říct, že to byla má doposud nejlepší životní investice. "

16 500+ změněných životů za 15 let praxe
Když pomůžeme sobě, je na čase pomáhat druhým.
79 vytrénovaných koučů profesionálů
Rozvíjím nové talentované kouče. Svět je potřebuje!