Kurz NLP Practitioner – certifikovaný výcvik NLP Praha

NLP Practitioner

Certifikovaný kurz NLP / výcvik NLP Praha

📍 Startujeme již 27. ledna 2023

Staňte se mistry v ovládání mysli

Osvojte si dovednosti k dosažení dokonalosti.

Tak jako kouzelník na jevišti dovede dělat před očima diváků zázraky, tak dovede mistr NLP (Neuro-Lingvistického Programování) dělat zázraky v lidské mysli.

Umí zatáhnout za ty správné nitky, aby vyvolal žádoucí změny na vědomé i nevědomé úrovni. Jen si představte, že máte tu moc změnit u sebe i u druhých náladu. Dokážete v okamžiku probudit zdroje své síly a v jiných chvílích naopak pocítit absolutní zenový klid. Možná to zní jako pohádka, avšak je je jen na vás, zdali si dovolíte to začít žít a využít. 

Tento mezinárodně certifikovaný kurz asociací ITANLP splétá dohromady klasické Neuro-lingvistické programování od doktora Richarda Bandlera a Johna Grindera, kteří modelováním úspěšných lidí své doby vyvinuli systém, který vám pomůže dosahovat obdobně skvělých výsledků díky ovládnutí svého mozku a moderních vědeckých způsobů, jak ho nastavit pro dosažení žádoucích změn a výsledků. Součástí výcviku je volitelná certifikace NLP.

Mezinárodní NLP certifikace ITANLP

Tento kurz je také akreditován MŠMT

Pořádá certifikovaný NLP Trainer pro ČR

⏰ Přihlaste se včas, dokud jsou ještě místa.

NLP Practitioner

Síly NLP využívají ve svém
životě
tyto světová esa:

NLP využívají i světové hvězdy, celebrity a podnikatelé

Komu tento NLP kurz bude velkým přínosem?

Tento mezinárodně certifikovaný výcvik je pro všechny, které NLP zajímá a chtějí se naučit využívat jeho potenciál ve svém osobním i profesním životě.

Pro jednotlivce, lídry, lektory, manažery, podnikatele a majitele firem a byznysů, terapeuty, učitele, personalisty a také kouče různých zaměření, kteří hledají cesty ke zdokonalování svých dovedností a zvýšení své kvalifikace a prestiže.

NLP Praktikant kurz

Zajímá vás psychologie a lidské myšlení a chcete mu více porozumět?

Jste fascinováni úspěšnými lidmi a zajímá vás, jak přemýšlí, analyzují i jak se rozhodují?

Přejete si vidět hmatatelné a rychlé změny na vlastní oči? Pocítit je i na vlastní kůži?

Chcete umět využívat nejnovějších vědeckých poznatků z psychologie i neurověd ve svém oboru?

Co říkají lidé, kteří tímto NLP kurzem již prošli?

Co se během kurzu NLP Practitioner naučíte a dozvíte?

Jak slovy a tělem ovlivňovat tok myšlenek na několika úrovních myšlení současně.

Ti nejúspěšnější lidé pochopili, že komunikace vedená určitým způsobem může přimět druhé udělat to, co chtějí. Naučíte se tak výsledky práce lidí, kteří v tom měli mimořádné úspěchy. Díky tomu budete komunikačně zručnější, přesvědčivější a lépe druhé pochopíte.

 • Naučíte se META MODEL jazyka rozšířený o nejnovější vychytávky, jak efektivně komunikovat na vědomé úrovni s druhými lidmi i sami se sebou a nacházet odpovědi.
 • Ovládnete MILTON MODEL jazyka umožňující komunikaci s podvědomím přes hypnotický, sugestibilní a metaforický jazyk. Budete působivější a vlivnější.
 • Poznáte tajný jazyk ŘEČI TĚLA a umění budování tzv. podvědomého raportu, abyste dokázali mávnutím prstu vytvořit důvěru a pevné pouto i s úplně neznámým člověkem.
 • Ovládnete metody KALIBRACE díky kterým začnete být empatičtější a vnímavější, budete umět lépe druhé "číst" a díky tomu i na ně lépe reagovat a vnímat jejich potřeby.
 • Poznáte NLP komunikační model a jak filtry vnímání ovlivňují realitu, jakou prožíváte.
Kurz NLP Practitioner

Jak na efektivní práci s cíli, projekty a plány skrze jazyk mozku.

"Pochopíte-li jaké myšlenkové pochody mají géniové, budete se moci géniem stát taky."

 • Naučíte se techniku WALTA DISNEYHO jak si umět poradit s jakoukoliv situací novým posilujícím způsobem a generovat tvořivé nápady jako mistr Leonardo da Vinci.
 • Osvojíte si metodu P.O.K.L.A.D. pro správné nastavování různých typů cílů tak, aby byly s Vámi v souladu a splňovaly nejvyšší záměry a smysl "proč chceme to, co chceme".
 • Pochopíte sílu SUBMODALIT aneb jak drobné struktury vnímání subjektivní reality ovlivňují  motivaci, strachy i touhy. A jak toto vnímání elegantně změnit a ovlivnit pocity.
 • Poznáte kladivo na VNITŘNÍ KONFLIKTY a jak různá dilema vyřešit. Díky tomu se budete umět lépe rozhodovat a činit pro Vás dlouhodobě prospěšnější rozhodnutí.
 • Ovládnete obrovský potenciál NEUROLOGICKÝCH ÚROVNÍ díky kterým snadno a jednoduše dojdete k více možnostem volby i tomu, co přesně můžete udělat.
Metoda NLP

Naučíte se klasické NLP techniky, které můžete využít jak pro sebe, tak pro druhé.

 • Precizní práce s kotvami vnitřních zdrojů i bourání negativních kotev. Tím např. posílíte určitý stav, stejně jako budete umět nevyhovující stavy zeslabit nebo zcela vyrušit, aby neomezovaly.
 • Vytvoříte si svůj Kruh excelentnosti a budete schopní vést sebe nebo druhé k např. většímu sebevědomí, odvaze, motivaci nebo vnitřnímu klidu (a jak si tyto stavy kdykoliv vyvolat).
 • Změna zlozvyků a špatných návyků a rutin díky nejnovějšímu podání techniky SWISH.
 • Eliminace strachů, obav a dokonce i fobií skrze velmi silný proces vnitřní změny Map Across
 • Vyřešení konfliktů s dalšími lidmi a jak konfliktům s druhými předcházet, změnit těžká ublížení a vyčistit vztahy s druhými jednou provždy skrze Změnu v pozicích vnímání.
 • Využití časové distorze aneb jak ovlivnit svou minulost a vyřešit negativní situace, které se staly, abyste mohli být lepším a schopnějším člověkem dnes i v budoucnu.
 • Naučíte se pracovat s časovými liniemi i vnášení zdrojů do žádoucích situací pro změnu osobnosti. Poznáte skvěle praktickou metodu sebe-aktualizace "Změna osobní historie".
 • Osvojíte si schopnosti vyrušit špatná přesvědčení a posílit nová přesvědčení, které chcete vnést do svého života. Budete umět namotivovat mozek pro činnosti na hluboké úrovni.
akreditovaný kurz koučinku - Radek Karban

Ovládněte NLP i Vy. Brzy začínáme!

Výcvik NLP Practitioner s mezinárodní certifikací ITANLP se koná v roce 2023 v následujících termínech (10 dnů rozděleno do 4 intenzivních modulů, abyste vše vstřebali a mohli mezi moduly i trénovat s dalšími účastníky výcviku):

 1. Modul - 27 až 29. ledna 2023  (pátek až neděle)
 2. Modul - 11 až 12. února 2023 (sobota a neděle)
 3. Modul - 3 až 5. března 2023 (pátek až neděle)
 4. Modul - 18-29. března 2023 (certifikace - sobota a neděle)

Výcvik se koná v Praze. Ke všem modulům jsou podrobné tištěné manuály. Pro studenty z dálky doporučíme ubytování v hotelu, který je přímo na místě.

K obsahu modulů se můžete vracet díky video-záznamu a doplnit si vše, co vám případně unikne. To je velký benefit.

Cena výcviku je zvyšuje k datu konání, proto si pospěšte a zjistěte aktuální podmínky vyplněním kontaktního formuláře, ozveme se Vám hned s dalšími detaily.

Splátkový kalendář je také možný a je u nás bez schvalování. 

TIP: Pokud podnikáte, lze zahrnout do nákladů (daňově uznatelný výdaj - vzdělávání). Můžete si tak snížit základ daně. U pracovníků HR je obvyklé, že to zaměstnavatel proplácí v rámci svého budgetu na vzdělávání.

✔️ MEZINÁRODNÍ CERTIFIKÁT NLP PRACTITIONER.

Získáte unikátní mezinárodní certifikát NLP PRACTITIONER vydávaný v angličtině zakladatelem NLP Johnem Grinderem, spoluzakladatelkou New Code NLP Carmen Bostic St. Clair a Master trenérem Michalem Carollem.

✔️ Navíc i DRUHÝ CERTIFIKÁT NLP Praktikant Coaching University Czech Republic s podpisem Radka Karbana.

Máte tak dva certifikáty za jednu certifikaci. 🙂 

Pozor - u nás je certifikace již v ceně tohoto výcviku.
Žádné další skryté nečekané příplatky a doplatky. 
Poplatek asociaci hradíme už z kurzovného sami.

Těšíme se na ty, kdo to myslí se svým rozvojem vážně a očekává vysokou profesionalitu a prvotřídní kvalitu.

- Radek Karban, NLP Trainer & NLP Master
Zakladatel Coaching University Czech Republic

P.S. Pro osobní přístup je omezená kapacit míst. Pospěšte si.

Kam chcete poslat pozvánku do výcviku se všemi detaily?

Zbývají poslední místa!

Odesláním tohoto formuláře souhlasím s podmínkami na ochranu osobních údajů a GDPR. A abychom Vám mohli informace poslat, vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení na téma koučování a seberozvoj po dobu 5 let. K ničemu se nezavazujete. Odhlášení kdykoliv jedním klikem.

akreditovaný kurz koučinku praha
kurz koučinku praha MŠMT
Radek Karban - NLP Trainer ITANLP John Grinder

Stále ještě váháte? Poslechněte si Honzu, který NLP výcvikem prošel!

Radek Karban - certifikovaný kurz koučování

Vzkaz od lektora výcviku Radka Karbana, zakladatele Coaching University ČR a NLP Trainer

"NLP mi změnilo život! Od základu. Díky němu jinak chápu sebe, druhé i celý svět. Mohu tak s jistotou říct, že to byla má doposud nejlepší životní investice. "

13 500+ změněných životů za 12 let praxe
Když pomůžeme sobě, je na čase pomáhat druhým.
39 vytrénovaných koučů profesionálů
Rozvíjím nové talentované kouče. Svět je potřebuje!