Kurz NLP Practitioner ONLINE – certifikovaný kurz NLP z pohodlí domova

NLP Practitioner ONLINE 2024

Mezinárodně certifikovaný online kurz NLP Praktikanta

📍Zažijte transformaci v přímém přenosu

Staňte se díky využití a aplikace NLP mistry v řízení mysli.

Přenastavte hlavu na úspěch!

Tak jako kouzelník na jevišti dovede dělat před očima diváků zázraky, tak dovede mistr NLP (Neuro-lingvistického programování) dělat zázraky v lidské mysli.

Umí zatáhnout za ty správné nitky, aby vyvolal žádoucí změny na vědomé i nevědomé úrovni v hloubce nastavení osobnosti, a člověk mohl znovu pocítit zdroje své osobní síly. Být radostnějším, schopnějším, sebejistějším a úspěšnějším, jakým vždy být chtěl.

Získejte klíče k osobní svobodě 🔑

Jen si představte, že máte tu moc změnit skrze precizní aplikaci NLP u sebe i u druhých to, co vás limituje, nevyhovuje vám a brzdí vás.  A získat to, po čem už tak dlouho prahnete. Osvobodit se ze zajetí jakýchkoliv bloků a nežádoucích pocitů.

Dokážete v okamžiku probudit absolutní motivovanost a tah na branku a v jiných chvílích naopak pocítit absolutní zenový klid. Dokážete druhé číst (i beze slov) a rozumět jim (i když je vidíte poprvé) a oni se s vámi cítí, jako by vás už roky znali.

Možná to zní jako pohádka, avšak je je jen na vás, zdali dovolíte sami sobě to začít žít.

Osvojte si dovednosti k dosažení dokonalosti.

Absolvujte interaktivní 2-měsíční online kurz klasického Neuro-lingvistické programování od doktora Richarda Bandlera a Johna Grindera, kteří modelováním úspěšných lidí své doby vyvinuli systém, který vám pomůže dosahovat obdobně skvělých výsledků díky ovládnutí svého mozku a moderních vědeckých způsobů, jak ho nastavit pro dosažení žádoucích změn a výsledků. 

Součástí našeho interaktivního online kurzu NLP Practitioner je volitelná mezinárodní certifikace NLP, kdy můžete získat jak certifikát NLP Praktikant, tak certifikát NLP Kouč

Celý kurz se koná přes ZOOM konferenci z pohodlí Vašeho domu

Přístup do 60h+ online archívu + 9 interaktivních večerů

Pořádá certifikovaný NLP Trainer pro ČR z asociace ITCA NLP

⏰ Přihlaste se včas, dokud jsou ještě místa.

NLP Practitioner
- logo coaching velke

Síly NLP využívají ve svém
životě
tyto světová esa:

NLP využívají i světové hvězdy, celebrity a podnikatelé

Komu bude NLP online kurz velkým přínosem?

Tento interaktivní online kurz NLP (neuro-lingvistického programování) je pro všechny, které NLP zajímá a chtějí se naučit využívat jeho potenciál ve svém osobním i profesním životě.

 • Pro ambiciózní jednotlivce,
 • lídry i manažery,
 • lektory i učitele,
 • podnikatele a živnostníky,
 • majitele firem a byznysů,
 • terapeuty i psychoterapeuty,
 • personalisty a pracovníky v HR,
 • a také kouče různých zaměření, kteří hledají nástroje ke zdokonalování svých dovedností a zvýšení své kvalifikace a prestiže.
NLP Praktikant kurz

Zajímá vás psychologie a lidské myšlení a chcete mu více porozumět?

Jste fascinováni úspěšnými lidmi a zajímá vás, jak přemýšlí, analyzují i jak se rozhodují?

Přejete si vidět hmatatelné a rychlé změny na vlastní oči? Pocítit je i na vlastní kůži?

Chcete umět využívat nejnovějších vědeckých poznatků z psychologie i neurověd ve svém oboru?

Co říkají lidé, kteří našim NLP kurzem již prošli?

Co se během online kurzu NLP Practitioner naučíte a dozvíte?

Jak slovy a tělem ovlivňovat tok myšlenek na několika úrovních myšlení současně.

Ti nejúspěšnější lidé pochopili, že komunikace vedená určitým způsobem může přimět druhé udělat to, co chtějí. Naučíte se tak výsledky práce lidí, kteří v tom měli mimořádné úspěchy. Díky tomu budete komunikačně zručnější, přesvědčivější a lépe druhé pochopíte.

 • Naučíte se META MODEL jazyka rozšířený o nejnovější vychytávky, jak efektivně komunikovat na vědomé úrovni s druhými lidmi i sami se sebou a nacházet odpovědi.
 • Ovládnete MILTON MODEL jazyka umožňující komunikaci s podvědomím přes hypnotický, sugestibilní a metaforický jazyk. Budete působivější a vlivnější.
 • Poznáte tajný jazyk ŘEČI TĚLA a umění budování tzv. podvědomého raportu, abyste dokázali mávnutím prstu vytvořit důvěru a pevné pouto i s úplně neznámým člověkem.
 • Ovládnete metody KALIBRACE díky kterým začnete být empatičtější a vnímavější, budete umět lépe druhé "číst" a díky tomu i na ně lépe reagovat a vnímat jejich potřeby.
 • Poznáte NLP komunikační model a jak filtry vnímání ovlivňují realitu, jakou prožíváte.
Kurz NLP Practitioner
Jak na efektivní práci s cíli, projekty a plány skrze jazyk mozku.

"Pochopíte-li jaké myšlenkové pochody mají géniové, budete se moci géniem stát taky."

 • Naučíte se techniku WALTA DISNEYHO jak si umět poradit s jakoukoliv situací novým posilujícím způsobem a generovat tvořivé nápady jako mistr Leonardo da Vinci.
 • Osvojíte si metodu P.O.K.L.A.D. pro správné nastavování různých typů cílů tak, aby byly s Vámi v souladu a splňovaly nejvyšší záměry a smysl "proč chceme to, co chceme".
 • Pochopíte sílu SUBMODALIT aneb jak drobné struktury vnímání subjektivní reality ovlivňují  motivaci, strachy i touhy. A jak toto vnímání elegantně změnit a ovlivnit pocity.
 • Poznáte kladivo na VNITŘNÍ KONFLIKTY a jak různá dilema vyřešit. Díky tomu se budete umět lépe rozhodovat a činit pro Vás dlouhodobě prospěšnější rozhodnutí.
 • Ovládnete obrovský potenciál NEUROLOGICKÝCH ÚROVNÍ díky kterým snadno a jednoduše dojdete k více možnostem volby i tomu, co přesně můžete udělat.
Metoda NLP

Naučíte se klasické NLP techniky, které můžete využít jak pro sebe, tak pro druhé.

 • Precizní práce s kotvami vnitřních zdrojů i bourání negativních kotev. Tím např. posílíte určitý stav, stejně jako budete umět nevyhovující stavy zeslabit nebo zcela vyrušit, aby neomezovaly.
 • Vytvoříte si svůj Kruh excelentnosti a budete schopní vést sebe nebo druhé k např. většímu sebevědomí, odvaze, motivaci nebo vnitřnímu klidu (a jak si tyto stavy kdykoliv vyvolat).
 • Změna zlozvyků a špatných návyků a rutin díky nejnovějšímu podání techniky SWISH.
 • Eliminace strachů, obav a dokonce i fobií skrze velmi silný proces vnitřní změny Map Across
 • Vyřešení konfliktů s dalšími lidmi a jak konfliktům s druhými předcházet, změnit těžká ublížení a vyčistit vztahy s druhými jednou provždy skrze Změnu v pozicích vnímání.
 • Využití časové distorze aneb jak ovlivnit svou minulost a vyřešit negativní situace, které se staly, abyste mohli být lepším a schopnějším člověkem dnes i v budoucnu.
 • Naučíte se pracovat s časovými liniemi i vnášení zdrojů do žádoucích situací pro změnu osobnosti. Poznáte skvěle praktickou metodu sebe-aktualizace "Změna osobní historie".
 • Osvojíte si schopnosti vyrušit špatná přesvědčení a posílit nová přesvědčení, které chcete vnést do svého života. Budete umět namotivovat mozek pro činnosti na hluboké úrovni.
akreditovaný kurz koučinku - Radek Karban

Co je vše online kurz NLP Practitoner obsahuje?

+ NAVÍC získáte s námi také ještě...

- home online art shape

Absolvujte kurz NLP ONLINE

Právě teď i Vy máte tu úžasnou šanci studovat mezinárodně certifikovaný výcvik Neuro-lingvistického programování z pohodlí svého domova!

Ty nejlepší zkušenosti s NLP jsme převedli do online prostředí a umožnili Vám tak si za pouhé 2 měsíce osvojit  klíčové principy fungování lidské mysli k dosaženích chtěných trvalých změn u sebe i u svých případných klientů.

Provedení kurzu je připraveno s maximální péčí tak, aby všechny stěžejní principy NLP byly dobře pochopeny, demonstrovány a hlavně byl dostatek času i pro samotnou sebe-zkušenost a tak  tyto mocné techniky pomohly i přímo Vám zažít svoji proměnu.

Než se společně setkáme na prvním společném Zoomu online, získáte přístup do členské platformy NLP Practitioner ONLINE, kde jsou pro Vás již připraveny desítky video-lekcí v celkovém rozsahu přes 60+ hodin. Můžete tak ihned začít s osvojováním si všech technik a principů NLP (a kdykoliv se k nim vrátit).

Praktická interaktivní setkání se konají od 1. února do konce března 2024, vždy večer od 18:00 do 21:00, viz. termíny vpravo nebo níže na této stránce.

Na těchto online setkáních si rozšíříte své znalosti, uvidíte demonstraci technik na dobrovolnících přizpůsobené pro online provedení a prostředí, zažijete četné AHA momenty a vyjasníte otázky. Osvojíte si nové zručnosti, dovednosti a postupy.

Ke všemu se budete moci vrátit díky pohodlným záznamům, které vám zůstanou po další rok plně k dispozici. Můžete se tak ke všemu vracet a nacházet nová uvědomění.

K tomu získáváte elektronický tréninkový manuál a skripta, stejně jako rozšiřující materiály a rovněž i několik překvapivých bonusů.

Abyste si z celého online provedení NLP Practitioner odnesli maximum, budete mít podporu ve Facebook skupině, stejně tak cennou zpětnou vazbu  mezinárodního NLP Trainera Radka Karbana z asociace ITCA NLP a zakladatele Coaching University ČR a jeho NLP mentorů, které vyškolil speciálně pro Váš rychlejší růst v NLP kurzu.

Cena kurzu odpovídá jeho kvalitě a maximální možné podpoře pro Vás.

Proto je stanovena na 6290 Kč 4999 Kč za každé online setkání, přičemž při 9 setkáních jde o celkovou částku 56 610 Kč 44 990 Kč. Do konce tohoto měsíce platí akční zvýhodněná cena, proto si pospěšte.

Je zároveň možné dnes složit pouze ZÁLOHU a doplatit kurz před konáním později.

TIP: Pokud podnikáte, lze zahrnout do nákladů (daňově uznatelný výdaj - vzdělávání). Můžete si tak snížit základ daně. U pracovníků HR je obvyklé, že to zaměstnavatel proplácí v rámci svého budgetu na vzdělávání.

✔️ MEZINÁRODNÍ CERTIFIKÁT NLP PRAKTIKANT.

Získáte po úspěšném absolvování také unikátní certifikát NLP PRAKTIKANT

✔️ MEZINÁRODNÍ CERTIFIKÁT NLP KOUČ.

Získáte po úspěšném absolvování rovněž i unikátní certifikát NLP KOUČ. 

U nás je certifikace již v ceně tohoto výcviku. 🙂

Těšíme se na ty, kdo to myslí se svým rozvojem vážně a očekává vysokou profesionalitu a prvotřídní kvalitu.

- Radek Karban, NLP Trainer & NLP Master
Zakladatel Coaching University Czech Republic

P.S. Pro osobní přístup je omezená kapacit míst. Pospěšte si.

Rychlá rekapitulace kurzu:

 • Počet živých interaktivních setkání 9x

  Skrze interaktivní video-konferenci přes Zoom.

  1. Setkání: 1. února 2024 18-21h
  2. Setkání: 7. února 2024 18-21h
  3. Setkání: 15. února 2024 18-21h
  4. Setkání: 21. února 2024 18-21h
  5. Setkání: 28. února 2024 18-21h
  6. Setkání: 6. března 2024 18-21h
  7. Setkání: 13. března 2024 18-21h
  8. Setkání: 20. března 2024 18-21h
  9. Setkání: 27. března 2024 18-21h

 • Celková časová náročnost 60 + 27 hodin

  Díky video-lekcím a přístupu do archívu + živá online setkání.

 • Běžná cena tohoto výcviku 56 610 Kč

  Tento výcvik je vysoce žádaný a odpovídá těm nejvyšším standardům, kdy se naučíte vše z klasického kódu NLP.

 • Akční cena tohoto výcviku 44 990 Kč

  Zahrnuje veškeré manuály materiály, stejně jako video-záznamy ze všech modulů s přístupem na 1 rok a vystavení mezinárodního certifikátu NLP kouč a NLP Practitioner oficiálně autorizovaným NLP trenérem asociací ITCANLP, kterou založil spoluautor NLP John Grinder. Uvedená cena je už VČETNĚ DPH.

Akční cena platí do 15.12.2023!

- stock levels 1
Radek Karban - NLP Trainer ITANLP John Grinder
- home online art shape
Dokončeno 80%

Vyplňte nyní svou rezervaci místa v online kurzu NLP:

ITANLP Trainer
kurz koučinku praha MŠMT

Stále ještě váháte? Poslechněte si další, kteří NLP výcvikem prošli!

- edumall shape grid dots
Radek Karban - certifikovaný kurz koučování
- home dev about arrow

Vzkaz od lektora výcviku Radka Karbana, zakladatele Coaching University ČR a NLP Trainer

"NLP mi změnilo život! Od základu. Díky němu jinak chápu sebe, druhé i celý svět. Mohu tak s jistotou říct, že to byla má doposud nejlepší životní investice. "

16 500+ změněných životů za 15 let praxe
Když pomůžeme sobě, je na čase pomáhat druhým.
79 vytrénovaných koučů profesionálů
Rozvíjím nové talentované kouče. Svět je potřebuje!