Setkání CHK a obnovení licence CHK

Buďte těmi nejlepšími kouči! Zúčastněte se ročního setkání CHK a akcelerujte své znalosti.

📍 29. května 2022 v Praze

Naše velké setkání je tady!

 1. Setkejte se s těmi, kdo to s koučováním myslí vážně a chce být ještě lepším koučem!
 2. Obohaťte se o nové postřehy v koučovací oblasti a budete v obraze o novém vývoji profese.
 3. Naučíte se nové vysoce efektivní ryze koučovací techniky.
  Radek je demonstruje přímo na setkání a když budete chtít, můžete je zažít na sobě.
 4. Naučíte se několik koučovacích nástrojů, které lze využít v průběhu jakéhokoliv sezení (ať jsou Vaše sezení s lidmi více praktičtější a můžou si to lépe "odnést").
 5. Naučíte se koučovací metodu bleskového přerámování díky které budou změny u klienta rychlejší (nejde o přerámcování kontextu)
 6. Jak se lépe prodat na trhu jako interní či externí kouč.
 7. Dozvíte se změny v marketingu pro kouče aneb jak se prodat teď tím, co nejlépe funguje.
 8. Získáte rozsáhlé rozšíření pro svůj manuál Hvězdného kouče v tištěné podobě. Více jak 30% nového skvělého obsahu! V letošním výcviku HK byly manuály zásadně přepracovány o celou řadu vychytávek a nových technik - to samotné má hodnotu více jak 20 tisíc vzhledem k ceně výcviku. Můžete tak získat hodně muziky na drobný poplatek.

  Naučíte se díky tomu lépe ptát (otázkologie) i využívat ryze koučovací techniky (které jste dosud nepoznali) při vedení druhých i na sezeních.

 9. Pozvání na vybrané živé  akce Radka Karbana díky obnovení licence CHK.
 10. Udržíte svůj profil na webu Coaching University aktivní - začneme rozlišovat absolventy výcviku a aktivní spolupracující kouče, které budeme v jejich aktivitách podporovat.
 11. Budete se moci zapojit do červnové kampaně na podporu všech Hvězdných koučů a získat několik nových platících klientů pro sebe. Proces ochutnávkových i placených sezeních jsme ještě zefektivnili a připravili vyladěnější proces, který vede k 3x vyšší úspěšnosti díky lepší struktuře a zacílení kontaktů a práce s nimi před a po sezení. 🙂
 12. Získat přístup k novým povedeným sezením z poslední certifikace Hvězdných koučů 2022 (FullHd špičková kvalita videa a zvuk, pohled ze 2 kamer, včetně zpětné vazby Radka, Sabiny a ostatních) a právě na tom se můžete i dost naučit (moci vidět jiné kouče jak vedou klienty "z ulice" je obrovský přínos vždycky) a zároveň i osvěžit techniky a jejich provedení
 13. Jako speciální dárek i 2 vstupenky na podzimní velký transformační 3denní trénink, které můžete darovat jako extra bonus svým klientům či kolegům k Vašim službám.
 14. Nový tištěný certifikát s obnovenou licencí CHK s vašim jménem 🙂
 15. Povíme si o možných příležitostech v oboru, velkých plánech Coaching University v Česku a v zahraničí, a jak byste se do toho mohli zapojit Vy a získat i další zkušenosti mentorováním.

Zní to skvěle? Rozhodně buďte součástí tohoto setkání! Letos už se nebude opakovat a jde tak o jedinečnou šanci přijet, vidět se a vše zažít. A samozřejmě bude čas i na vzájemné sdílení 🙂

- logo coaching velke
- life and wellness coach 2021 08 26 15 45 37 utc scaled
- food1
- raw cake3
- food0

Kdy?

Neděle 29. května 2022 začátek programu v 9:30. Konec v 18:00. Uprostřed obědová přestávka a večer možná after-party nebo večeře.

29. května 2022

Neděle 29. května 2022 začátek programu v 9:30. Konec v 18:00. Uprostřed obědová přestávka a večer možná after-party nebo večeře.

Kde?

Naše setkání se uskuteční v Praze v krásném místě, kde se můžete těšit na občerstvení a živé palmy pro vytvoření dokonalé VIP atmosféry.

Lokalita

Naše setkání se uskuteční v Praze v krásném místě, kde se můžete těšit na občerstvení a živé palmy pro vytvoření dokonalé VIP atmosféry.

Skvělá!

Dokonce ještě lepší, než jaká byla zmiňována při vašem vstupu do výcviku za roční obnovení CHK. Snížili jsem ji na 9 990 Kč vč. DPH pro letošní ročník. Chci vás tak příjemně potěšit a podpořit růst naší komunity CHK v ČR a SR.

Cena?

Dokonce ještě lepší, než jaká byla zmiňována při vašem vstupu do výcviku za roční obnovení CHK. Snížili jsem ji na 9 990 Kč vč. DPH pro letošní ročník. Chci vás tak příjemně potěšit a podpořit růst naší komunity CHK v ČR a SR.
- home online art shape

Patřete k nejlepším koučům v Evropě!

Mým záměrem je vytvořit kolektiv vysoce kvalifikovaných profesionálů, kteří se v koučování neustále zdokonalují a dokáží pomáhat druhým lidem mimořádně efektivním způsobem. Společně se táhne lépe, než každý sám. Buďte proto součástí komunity CHK!

Celodenním programem vás provede zakladatel Coaching University Czech Republic Radek Karban, trenér a mentor koučů a NLP Trainer. 

Termín je pro rok 2022 pouze JEDEN JEDINÝ - 29. květen.

Jste tak jen jeden krůček od rezervace svého místa, abychom Vám mohli začít připravovat materiály.

Těším se na Vás!

- Radek Karban,  mezinárodní NLP Trainer & Coach Trainer
Váš průvodce světem úspěšného koučování a NLP

- 20a3073bbd681909ad979ecf4283038e
- stock levels 1
- edumall shape grid dots
Radek Karban - certifikovaný kurz koučování
- home dev about arrow

Vzkaz od zakladatele Coaching University Radka Karbana a mezinárodního NLP trenéra

"Každý kouč by se měl v koučování neustále zdokonalovat. Protože to není něco, co se jednou dá naučit, je to něco, v čem se učíme neustále, abychom byli lepšími a tak i naši klienti měli lepší výsledky."

13 500+ změněných životů za 12 let praxe
Když pomůžeme sobě, je na čase pomáhat druhým.
48 vytrénovaných koučů profesionálů
Rozvíjím nové talentované kouče. Svět je potřebuje!