Moderní koučovací dovednosti v kostce – (workshop koučinku / seminář o koučování / Praha)

Poznejte moderní koučovací dovednosti dle neurověd

📍 28. května 2022 v Praze

#1 Koučování je označováno za jednu z nejužitečnějších dovedností současnosti. Učí nás lépe přemýšlet!

Zaujalo vás koučování a chcete poznat moderní metody práce?

Výborně. Na tomto workshopu plném ukázek a praxe poznáte, jak lépe vést a efektivně pracovat s druhými lidmi, stejně tak jak můžete pracovat sami se sebou (sebekoučink).

Osvojíte si moderní koučovací přístup podle neurověd, stejně jako se dozvíte o různých formách a metodách efektivního koučinku, abyste dokázali využít všech jeho výhod ve svém životě i své praxi. Díky tomu lépe porozumíte sobě i pochopíte druhé!

Cílem tohoto workshopu je předvést vám nový osvědčený přístup v koučování a dát vám do rukou funkční nástroje, se kterými můžete začít pomáhat druhým i sami sobě.

- kouc bily

Pro koho to bude velkým přínosem?

Tento workshop je pro všechny, které koučování zajímá a chtějí se naučit využívat jeho potenciál ve svém osobním i profesním životě.

Pro jednotlivce, lídry, lektory, manažery, podnikatele a majitele firem a byznysů, terapeuty, učitele, personalisty a také kouče, kteří hledají cestu ke zdokonalování svých dovedností.

- home dev section feature image

Pochopíte různé koučovací styly a uvidíte, který kdy využít.

Zažijete na vlastní kůži moderní metody transformačního, životního a byznysového koučování.

Uvidíte ukázky a budete moci být jejich součástí.

Dozvíte se, jak můžete dál rozvíjet své koučovací dovednosti a posunotu je na další level.

Co se naučíte a dozvíte?

Jak najít řešení i tam, kde je jiní nevidí...

Dozvíte se,  jak to s koučování vlastně začalo, jaké máme směry i kam se vyvíjí jeho budoucnost.  Poznáte rozdíly mezi běžným debatováním, terapií, poradenstvím a koučinkem.

Naučíte se klíčové principy vedení dialogu, doptávání se skrze tzv. chytré a moudré otázky a poznáte  koučovací přístup ovlivněný humanistickou psychologií. Pochopíte lépe jeho přínosy.

Jak hledat skryté bariéry a identifikovat vnitřní limity

Poznáte pokročilejší metodu G.R.O.W. T. H. a jak pomoci sobě i druhým v dosahování cílů a jak nalézt pro to všechny potřebné vnitřní zdroje. Uvidíte, co lidé běžně nevidí. Uslyšíte, co si lidé sami říci nedokáží. Vyzkoušíte si, jak se vede koučovací dialog i nastavuje koučovací rámec. 

Koučování není jen o povídání si. Je o mnohem víc!

Víte, jak skutečně přicházet rychle na plodná řešení? Generovat bez hodinových debat konkrétní akční kroky? A jak správně směrovat celé sezení od začátku až do konce? Že ne? Tak právě to si ukážeme, jak se to dělá, a jak to můžete ovládnout i vy.  A díky tomu budete umět lépe vést i efektivně komunikovat.

Jak vaše mysl a filtry vnímání určují kvalitu vašeho života

Objevíte, co dnes ví věda, neurověda a psychologie o tom, co se odehrává v mysli každého z nás. Jak zpracováváte podněty zvnějšku uvnitř své hlavy. A jak a na základě čeho s nimi zacházíte. Porozumíte skrytým mezerám v myšlení a ukážeme si, jak díky koučování zvládnout zkreslování vnímání, stereotypní a zacyklený přístup a osvobodit se ze zajetí vlastní mysli. A lépe se rozhodovat!

Jak se uplatnit jak kouč na pracovním trhu anebo podpořit růst a kvalifikaci ve své kariéře a leadershipu

Mít znalosti je jedna věc. Druhá je umět je správně použít. A třetí mít po nich a po sobě poptávku. Proto se dotkneme i byznysového potenciálu koučování, stejně jako si řekneme o realitě a příležitostech v oboru. Dozvíte se, jak se profesionalizovat jako koučové a dále růst a získat plnohodnotnou akreditaci. A mít vybookovaný diář. Stejně jako jak tyto znalosti pomohou se lépe uplatnit na pracovním trhu a být lepším lídrem a úspěšněji vést druhé i celé týmy.

A mnohem mnohem víc! Část programu bude zaměřena na Vás a Vaše potřeby tak, aby to byl co nejužitečnější den a odnesli jste si doslova zlato v podobě nově nabitých znalostí a postupů.

Kurz NLP Practitioner
- logo coaching velke

Kdy?

Sobota 28. května 2022 začátek programu v 9:30. Konec v 17:00. Uprostřed obědová přestávka.

15.5.2022

Sobota 15. května 2022 začátek programu v 9:00. Konec v 17:00. Uprostřed obědová přestávka.

Kde?

Workshop se koná v krásném v Praze, Hotel Green Garden u stanice I.P. Pavlova. Nebo můžete sledovat virtuálně online z pohodlí svého domova.

Lokalita

Workshop se koná v krásném v Praze, Hotel Green Garden u stanice I.P. Pavlova. Nebo můžete sledovat virtuálně online z pohodlí svého domova.

Skvělá!

Celodenní workshop stojí 4.990,-Kč. Prvních 10 přihlášených zájemců získává zvýhodněnou cenu 2.500 Kč při účasti na živo

Cena?

Celodenní workshop stojí 4.990,-Kč. Prvních 10 přihlášených zájemců má zvýhodněnou cenu 2.500 Kč (tj. 50% sleva).
- home online art shape

Chcete se to naučit? Zaregistrujte se na tento workshop ještě dnes.

Celodenním programem vás provede zakladatel Coaching University Czech Republic Radek Karban, trenér a mentor koučů a New Code & NLP Master. Zároveň vás obohatí i Sabina Kukačková, Master CHK koučka. Oba se s vámi podělí o zkušeností z praxe za  10+ let v oboru koučování a z tisíců hodin koučinku jednotlivců, týmů i skupin. 

Kapacita workshopu je pro maximální přínos všem zúčastněným omezená na 25 lidí. Proto platí pravidlo "Kdo dříve uhradí svou rezervaci místa, ten vyhrává."

Termín je pro rok 2022 pouze JEDEN JEDINÝ. Nebudeme již z kapacitních důvodů mít možnost jej opakovat.

Jste jen jeden krok od ovládnutí základů úspěšných koučů!

Těšíme se na Vás!

- Radek a Sabina,
Vaši průvodce světem úspěšného koučování

P.S. Právě teď běží akce "Šťastná hodinka", kdy máte šanci chytit zvýhodněnou cenu 2500 Kč.

- 20a3073bbd681909ad979ecf4283038e
- 2631759 Green Garden Hotel Prague Map 22
- stock levels 1
- edumall shape grid dots
Radek Karban - certifikovaný kurz koučování
- home dev about arrow

Vzkaz od lektora tohoto workshopu Radka Karbana, zakladatele Coaching University ČR

"Jednou z nejužitečnějších věcí, kterou jsem se kdy naučil, bylo umění pokládání správných otázek. Protože čím lépe se zeptáme, tím lepší máme odpovědi. A to platí i od sebe samých."

13 500+ změněných životů za 12 let praxe
Když pomůžeme sobě, je na čase pomáhat druhým.
39 vytrénovaných koučů profesionálů
Rozvíjím nové talentované kouče. Svět je potřebuje!