Věra Soukupová

Věra Soukupová

Možná si právě říkáte, že potřebujete ve Vašem životě něco změnit, vyřešit nebo chcete mít více radosti ze života. I já jsem tohle téma řešila a ke koučování mě přivedla otázka – jak být šťastná a spokojená v životě.

V dětství a dospívání jsem sledovala své rodiče, jak jsou nešťastní, unavení, na finančním dně, bez podpory, ve stresu a depresích. Zároveň jsem se i já cítila nešťastná, nenaplněná a nepodpořená, neměla jsem žádnou představu o mé budoucnosti a smyslu života. Zažila jsem si exekuční řízení, závislost na bývalém partnerovi, syndrom vyhoření na vysoké škole a ztrátu blízkých přátel.

Přišla chvíle, která mi otevřela oči a díky tomu jsem na sobě začala pracovat a vzdělávat se. Dostala jsem se postupně mezi osoby, které mě inspirovaly a objevila jsem sílu ve zdravém životním stylu a osobním rozvoji. Díky koučování jsem si sama prošla sezeními, kde jsem si nastavila vlastní hodnoty a životní cíle, ke kterým mě baví se každý den přibližovat.

Našla jsem také své opravdové zájmy a stala se součástí krásného partnerského vztahu. A tak jsem se rozhodla jít do koučovacího výcviku, kde jsem se dozvěděla zajímavé techniky jak pracovat s vlastními myšlenkami a cíli, přičemž bych chtěla pomáhat i ostatním objevit své vlastní Já.

Nyní mohu pomoci i Vám k nastolení rovnováhy v životních oblastech, překonání náročných situací a stanovení životních cílů. Nebudu Vás hodnotit a říkat co máte dělat, přijdete na to sami a společně najdeme tu Vaši cestu k pozitivní změně.

Koučování je má nová vášeň a už se těším na naše společné setkání!