Věra Soukupová

Věra Soukupová

- P1233385 kopie 1

Možná si právě říkáte, že potřebujete ve Vašem životě něco změnit, vyřešit nebo chcete mít více radosti ze života. I já jsem tohle téma řešila a ke koučování mě přivedla otázka – jak být šťastná a spokojená v životě?

Určitou část života jsem se cítila nešťastná, unavená, nenaplněná a nepodpořená. Neměla jsem ani žádnou představu o mé budoucnosti a smyslu života. Zažila jsem v rodině exekuční řízení, dále závislost na bývalém partnerovi, syndrom vyhoření na vysoké škole a bolestnou ztrátu blízkých přátel.

Přišla chvíle, která mi otevřela oči a díky tomu jsem na sobě začala pracovat a vzdělávat se v psychologii a osobním rozvoji. Dostala jsem se postupně mezi osoby, které mě inspirovaly a objevila jsem, co je možné dokázat, když máte dobrý vzor. Díky koučování jsem si sama prošla sezeními, kde jsem si nastavila vlastní hodnoty a detailní životní cíle.

Stala jsem se součástí krásného partnerského vztahu, plného vášně, podpory a společného cestování po světě. Postupně jsem prošla koučovacím výcvikem a NLP výcviky se zásahem do terapeutických technik. Tato práce mě naprosto naplňuje, jelikož není nic lepšího, než sledovat jak druzí pomocí několika společných sezení opravdu rozkvétají!

Nyní mohu pomoci i Vám k nové životní energii, překonání náročných situací a stanovení nových detailních životních cílů, na kterých bude velmi lehké pracovat, protože Vám budou dávat opravdu smysl.

Nebudu Vás hodnotit a říkat co máte dělat, přijdete si na to sami a společně najdeme tu Vaši cestu k pozitivní změně.

Už se těším na naše společné setkání!