Vlastimil Loskot

Vlastimil Loskot

- Osobni foto 2022

Možná právě přemýšlíte, co sakra ve Vašem životě děláte špatně. Co ve vašem životě potřebujete. Jak toho dosáhnout? Chcete být šťastní, spokojení a užívat si každý den. Nepřežívat, ale žít. ŽÍT SVŮJ VLASTNÍ ŽIVOT. Možná potřebujete vzít svůj život pevně do svých rukou, jen nevíte jak na to a právě proto jsem tady já.

Život je krásný. Sám jsem si to však uvědomil až po několika letech hledání, pádů a opětovných vzkříšení. Vše se změnilo, až jsem si uvědomil, že není třeba žít dle představ a očekávání druhých, ale je samozřejmé, že SVŮJ život mám žít dle představ mých, vlastních. Hledal jsem štestí, lásku, spokojenost venku, mimo mne, nikdy by mě nenapadlo, že tohle všechno je uvnitř mě samotného. Já jsem tvůrcem vlastního života. A i Vy můžete být svým.

Rozhodl jsem se úplně změnit svůj život, změnit práci, opustit nefunkční vztahy, překopat svoje životní hodnoty. Začal jsem se vzdělávat v osobním rozvoji. Přestal jsem řešit domněnky a názory jiných na MŮJ ŽIVOT a JEJICH ŽIVOT. Začal jsem pomáhat lidem kolem mě, (spolupracovníkům, blízkým atd.) v tom, že jsem je vyslechl a ukázal různé možnosti a náhledy na jejich situaci a oni se rozhodovali jakou cestou půjdou. NERADÍM, NESOUDÍM, NEHODNOTÍM. Proto koučování.

Koučování je má vášeň, mé poslání. Když budete chtít, můžu Vám pomoci. První krok a odhodlání něco ve Vašem životě změnit musíte však udělat jen Vy. Jsem připraven Vám ukázat možnosti Vaší cesty a vy se rozhodnete. Těším na naše společné setkání!