Adriana Gúber

Adriana Gúber

- ja 22.5.2024 e1718104915533
Každý z nás si přeje žít šťastný a naplněný život. Plnit si své sny a užívat si života plnými doušky. Ne každý žije život podle svých představ, i když se snaží sebevíc. Pátráme a zkoumáme, jak se dostat ke svému vysněnému životu a i když se častokrát snažíme, pořád se nám to nevede. Mnoho z nás běhá v pomyslném kolečku a neví kudy z toho kolečka ven.

Necítíš se dobře v některých oblastech svého života, chceš to změnit a nevíš jak?Napadlo tě někdy vyzkoušet transformační koučink?

Transformační koučink je skvělá metoda k dosažení tvých cílů, zlepšení tvých dovedností a celkové pohody.

Kouč ti pomůže objevit a zvědomit si tvoje limitující přesvědčení a transformovat je v přesvědčení posilující.

A umí toho mnohem víc. Podívá se na tvoji situaci z jiného úhlu pohledu. Pomůže ti vnímat, cítit, slyšet a vidět to, co ti doposud unikalo.

Při transformačním koučinku tě kouč provede technikami, které ti umožní nahlídnout do tvého podvědomí a umožní ti, si odpovědět na doposud nezodpovězené otázky.

Díky různým koučovacím technikám, můžeš zjistit i to, o čem jsi neměl/a ani tušení.

Díky koučování a jinému úhlu pohledu, si můžeš uvědomit, co je tvůj sen a čeho bys chtěl/a v životě dosáhnout. Okusíš jaké to je, když už svůj sen žiješ, a to je neuvěřitelný hnací motor. Prožít si na vlastní kůži, ten pocit vítězství. Tento prožitek už ti nikdo nevezme a od té chvíle přesně víš, za čím jdeš. Nic není silnějšího, než prožitek doprovázený emocemi radosti a štěstí.

Je to skvělý nástroj, jak změnit sám/sama sebe, změnit si život. Žít naplněný a bohatý život ve všech oblastech. Ty sám/sama rozhoduješ a určuješ, jaký život chceš žít. Jen na tobě záleží, co uděláš. provedu tě vlastním uvědoměním. Ty sám/sama rozhoduješ, co pro svoji změnu uděláš. Směle vykroč na cestu po boku své koučky a věř, že v sobě objevíš poklady, které ti pomůžou naplnit tvoje sny a touhy. 

Už máš svého kouče?
Pokud ne, ozvi se mi a můžeme jít kus tvé cesty spolu.