Michal Neruda

Michal Neruda

- IMG 5534 768x1024 1 e1718718014383

Jsem absolventem oborů ekonomie, marketingu a psychologie managementu s bohatou pracovní zkušeností v oblasti obchodu a managementu.

Praxe: Po absolvování studia jsem získal zkušenosti jako akviziční prodejce a postupně jsem postoupil až na pozici ředitele obchodní sítě. Během své kariéry jsem se specializoval na trénink a rozvoj prodejních a manažerských dovedností. Zastával jsem klíčovou pozici v oddělení pricingu v mezinárodní společnosti, kde jsem měl na starosti rozvoj obchodní strategie. Několik let jsem vedl svoji vlastní společnost s obratem několik desítek miliónů korun, kterou jsem později prodal. 

Specializace: Mými hlavními oblastmi specializace jsou manažerské a prodejní dovednosti, change management, leadership, komunikace ve společnosti, prezentační dovednosti, motivace zaměstnanců, osobní rozvoj, individuální a týmový koučink.

Svou pracovní kariéru věnuji rozvoji vlastních schopností a dovedností v oblasti obchodu, managementu a osobního rozvoje. Mým cílem je neustále se zdokonalovat, přinášet své znalosti a zkušenosti do firemního prostředí a pomáhat lidem kolem sebe s jejich vlastním rozvojem.

  1. Jak nalézt cestu ke spokojenému a úspěšnému životu a jak získat moc nad děním ve Vašem životě?

    Vím, že myšlenky a slovo mají obrovskou sílu. Náš život je utvářen mnoha vlivy a ne všechny jsou nám vždy prospěšné. Škola, parta, rodiče, práce, rodina, televize, internet atd., to vše nás nějak formovalo a formuje. Jakmile pochopíme, že jste to my, kdo může něco změnit, podaří se nám skutečné změny dosáhnout.