Objednávka NLP Master Practitioner výcviku 2025

Staň se NLP mistrem díky výcviku NLP Master Practitioner 2025!

Přidat se ke světové špičce v ovládání mysli můžeš teď i Ty.

Certifikovaný NLP MASTER výcvik pro pokročilé Tě naučí všechny metody NLP pro bleskové dosažení libovolných změn u sebe i u druhých.

Tento výcvik navazuje na výcviky NLP Premiere Practitoner / NLP Practitioner / NLP Practitioner ONLINE a je určený pro všechny, komu se zalíbily techniky NLP a rád by to vše posunul na další level - ke skutečnému mistrovství.

Je vypracován podle nejnovějšího vývoje celého NLP a zahrnuje brain-based metody práce s lidmi, terapeutické nástroje, aplikované neurovědy a hypnózu.

To vše obohacené o praktické poznatky a zkušenosti mezinárodního NLP Trainera Radka Karbana na základě stovek uskutečněných kurzů s aplikací NLP pro více jak 17 000 lidí, kteří jimi prošli a změnili na nich své životy. 

# NLP Master trvá 5 měsíců rozložených do 5 modulů po 3 dnech (15 dní celkem)
# NLP Master se koná pouze živě osobně v Praze (všechny moduly)
# Získáváte český i anglický mezinárodní certifikát NLP MASTER

Certifikovaný NLP Master Practitioner v Coaching University ČR je tak dnes to nejlepší, co můžete v Česku v oblasti NLP získat a zažít, abyste pronikli k hlubokému poznání drobných nuancí a dokázali začít vytvářet i své vlastní techniky a aplikace s neurolingvistickým programováním v praxi.

Know-how za 50 let vývoje a zdokonalování metod NLP můžeš teď ovládnout i ty!

Nástrojů z NLP Masteru využívá světový #1 lifecoach Tony Robbins!

„Čím dříve poznáš strategie mistrů, tím dříve jich budeš moci využít.“

Komplexní 5 měsíční výcvik pro pokročilé

Získáte prestižní mezinárodní certifikát NLP MASTER

Pořádá certifikovaný NLP Trainer pro ČR asociace ITCA NLP

- logo coaching velke

Přínosy výcviku NLP Master Practitioner

  • Pochopíte jak si techniky přizpůsobit, jak je kombinovat a aplikovat. Získáte více svobody a radosti v rozhovorech a na sezeních. Vaši klienti poznají, že jste lepší a dokážete dělat věci, které patří elitě.
  • Naučíte se odhalovat tendence lidí k myšlení a jednání v různých situacích a lépe předvídat díky pokročilé znalosti META programů. Poznáte, jaká slova, věty a hlas zvolit ve správný čas. Budete umět precizně pracovat s motivací a sestavovat fungující týmy a vybírat lidi. Váš úsudek bude přesnější než od mnohých profesionálů.
  • Osvojíte si 10 možností na aplikaci NLP v byznysu, tedy jak využívat principů NLP ve svém podnikání, marketingu i osobní značce a při prodeji tak, jak to využívají dnes ty nejúspěšnější brandy.
  • Naučíte se hluboce pracovat s přesvědčeními (a efektivní techniky na jejich změny na vědomé i podvědomé úrovni) a jak řetězit kotvy, přesvědčení a emoce do silných spojů pro ještě větší dopad!
  • Poznáte nejnovější metody a přístupy neurověd + využití v praxi, např. jak zamezit zkreslování úsudku a jak se vyvarovat chybování, metody primingu, tvorba mentálních filtrů odolnosti, kognitivní zkreslení, zkušenost s rozšířenými stavy vědomí a zrychleným vnímáním nebo paměťovými triky a lepším využíváním paměťových center mozku.
- Bez nazvu 210 × 350 mm 1
- home online art shape

Jaký je harmonogram všech modulů?

1. Modul - 21 až 23. února 2025  pátek až neděle (3 dny)

Pokročilé principy a vzorce NLP pro práci se stavy a kotvami (tzv. Advanced NLP pattering), Typologie 50 META programů a schopnost je rozpoznávat a pracovat s nimi a měnit je u sebe i druhých, Řetězy kotev a kotvení i bourání skrze různé systémy, Silná technika Změna osobní historie, rozšíření META modelu pro sofistikovanou identifikaci příčin; NLP předpoklady v jazyce.

2. Modul - 14 až 16. března 2025 pátek až neděle (3 dny)

Modelování a strategie géniů, S.C.O.R.E. intervence a linie, T.O.T.E. model, Řetězy přesvědčení a Trvalé odstranění limitů, Hluboká transformační práce s hodnotami a identitou + změny na více vrstvách osobnosti současně. Velmi silná NLP technika ověřená na několika klinikách na odstranění alergie + překvapení.

3. Modul - 4. až 6. dubna 2025 pátek až neděle (3 dny)

Vedení hypnotického stavu a využití hypnózy k zesílení NLP technik, různé typy vstupů do transu (indukce), Ericksonovské metody úspěchu, konverzační hypnóza a metody ovlivňování přímé i nepřímé, metaforický jazyk, techniky Proskočení emocí i technika okamžité Odstranění bolesti a znecitlivění.

4. Modul - 9. až 11. května 2025 pátek až neděle (3 dny)

Jazykové modely Sleight of Mouth, Beyond Words a Clean Language a jejich využití k dosažení změn. Pokročilé časové linie včetně vizuální i hypnotické formy práce v čase a filtry vnímání, přizpůsobování toku času a jeho vnímání. Nevědomá detekce událostí na časové ose pro čištění událostí i bez přístupu ke vzpomínkám.

5. Modul - 6. až 8. června 2025 pátek až neděle (3 dny)

NLP v businessu, prodeji a leadershipu. Neurovědy v aplikaci v NLP, Novinky v NLP přímo od samotných zakladatelů a jejich následovníků (USA a UK) a jak jich využívat v životě i v praxi.

Už cítíte tu touhu naučit se a ovládnout tohle všechno?

Pak si můžete domluvit se mnou konzultaci, kde společně probereme všechny podmínky výcviku.

Těším se právě na Vás!

- Radek Karban, NLP Trainer & New Code NLP Trainer
Zakladatel Coaching University Czech Republic

Přínosy pro vás jako člověka:

Díky NLP MASTER výcviku budete rozumět kořenům NLP. Naučíte se lépe odhadnout druhé lidi a lépe komunikovat své vize.

Zjistíte, jak zpracovat klíčové zážitky z hluboké minulosti ještě silnějším způsobem a osvobodit se tak navždy z jejich "sevření" .

Ovládnete umění modelování úspěšných vzorců chování géniů a výjimečných lidí, a tím získáte zručnost, jak dosáhnout úspěchu.

Ovládnete pokročilé transformační techniky, které Vám pomohou efektivně měnit i tvrdě zarytá přesvědčení a vystoupit ze zaběhnutých vzorců. A žít svůj život více vědomě a svobodně!

Vydejte se na cestu mistrovství NLP a ovládněte pokročilé metody, nástroje a techniky, jak to vše posunout mnohem dál!

Přihlaste se nyní do certifikovaného NLP Master výcviku ročníku 2025 za extra zvýhodněných podmínek s před-prodejníslevou nejpozději do 15.3.2024:

Veškeré objednávky se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami (VOP). Odesláním objednávky prohlašujete, že jste je četli. Vezměte prosím na vědomí, že přihlášení do výcviků je bráno za závazné abychom s vaší účastí mohli opravdu počítat, jsou plánovány dlouhodobě. Storno podmínky ve VOP. Podmínky na ochranu údajů zde. | Všechna práva vyhrazena © Pomáháme uspět s.r.o., Dlouhá 730/35, Praha 1, 110 00, IČ 29134366, DIČ CZ29134366. tel.: +420 704 798 904, e-mail: [email protected].

Rekapitulace výcviku NLP Master Practitioner

✔ 15 tréninkových dní rozdělených do 5 prodloužených víkendů během 5 měsíců výcviku mistrovství v NLP

To poskytne dostatek prostoru pro plnou integraci na všech úrovních a zároveň budete moci už naučené převádět do vlastního života a vlastních projektů. To umocní efekt využití celého výcviku pro Vás!

✔ Záznamy z výcviku v podobě FullHD videí po dobu 2 let

Celý výcvik bude pro maximální přínos pro Vás nahráván a ke všemu se tak můžete kdykoliv vracet, zopakovat si to a pochytit i to, co jste prvně vědomě neviděli nebo neslyšeli. Sami možná víte, jak fungují kognitivní filtry vnímání, a proto je dobré toto mít k dispozici.

✔ Nejpokročilejší infuze NLP v České republice, garantováno!

To, co se během výcviku naučíte, se jinde nenaučíte. Budete mít v celém NLP MASTER výcviku integrované novinky ze světa a nejnovější podobu provedení tohoto výcviku.

Získáte unikátní 300+ stránkové tištěné oboustranné manuály v češtině, které nepustíte z ruky. Z toho budete čerpat dlouhé roky!

- Navrh bez nazvu 6 1
- Navrh bez nazvu 28

✔ Budete součástí skupiny NLP Masterů v ČR

a moci sdílet vzájemně své postřehy i v dalších letech (bezplatně) a podporovat se.

✔ Budete moci využívat principů a metod NLP

ve svých vlastních projektech, kurzech, seminářích, aplikaci... To je pecka!

✔ Přidáte se ke špičce

lidí kvalifikace NLP Master je málo. Zvýšíte svou kvalifikaci a získáte lepší postavení. Větší prestiž.

NLP Trainer, New Code NLP Trainer

Radek Karban, lídr transformačních koučů v ČR

Zakladatel Coaching University Czech Republic
- home dev about arrow

"Pokud čteš tato slova tak už víš, co NLP dokáže - máš svou zkušenost. Co když je toho však možné mnohem, mnohem víc? Co když tím můžeš změnit život tisícům dalších lidí? Poznej moc a sílu pokročilých vzorců NLP na vlastní kůži a nauč se, jak toho využít ve své každodenní praxi. "

21 500+ změněných životů za 15 let praxe
Když pomůžeme sobě, je na čase pomáhat druhým.
Stovky úspěšných absolventů výcviků koučinku a NLP
Rozvíjím nové talentované jedince. Svět je potřebuje!