Lenka Vaněčková

Lenka Vaněčková

- Lenka foto scaled e1718228463437

Možná stojíte dlouho na místě a konečně se v životě chcete posunout. Nebo jen nevíte co vlastně chcete.  Nechcete  žít stále v minulosti. Vaším snem je žít na plno a plnit si své sny. Nečekat na zítřek, začít už dnes. Měnit ten svůj život a užívat si  každý den. Nepřežívat, ale žít. Najít si partnera s kterým budete harmonizovat , vysněnou práci, životní cíl. Jen nevíte jak na to a právě proto jsem tady já.

Ne vždy byl můj život zalitý sluncem.Zažila jsem toxický vztah. Neustále jsem hledala  lásku ve svých partnerech. Ale sama sebe jsem moc v lásce neměla. Chtěla jsem se přetrhnout pro druhé, ale sobě jsem nepomáhala. Stále jsem se úkolovala a myslela jsem ,že je to tak v pořádku. Na co, vždyť jsem vždycky všechno zvládla sama. Nikdy jsem neodpočívala, práce , péče o autistického syna, stresové události v mém životě .Toto všechno mi rozjelo úzkosti , zdravotní problémy a následně vyhoření. Začala jsem se zajímat o seberozvoj. Přihlásila jsem se na kurz transformačního kouče a má cesta k transformaci začala a začal mi nový život .Proto bych se ráda podělila o mé zkušenosti s Vámi ženami, které to mají podobně, děti, práce, mnohokrát jsou na to samy a a jejich cesta životem je náročná. A neví jak na to, stejně jako  jsem nevěděla i já.

Koučing je moje poslání a ráda bych ti pomohla na tvé cestě

Co je to co opravdu chceš ve svém životě?

- Lenka foto scaled e1718228463437

Je to smysluplný vztah, práce, která Vás naplňuje, začít nový život po rozvodu, rozchodu , životní balance, odstranit limitující přesvědčení?