Helena Třísková

Helena Třísková

- DSC 0149 01nova e1654025915553

Jsem především žena milující svoji rodinu, která se rozhodla žít svůj sen. Profesně jsem transformační kouč, EFT terapeut, sociální pedagog, a všeobecná sestra.

Ráda trávím volný čas v přírodě, kde opětovně získávám energii. Velmi ráda poznávám nová místa, kde zažívám naplňující zážitky a získávám větší rozhled.

Na život se dívám s nadhledem. Jsem člověk, který se snaží i v těžkých chvílích hledat poučení a moudrost. Ráda překonávám výzvy, které mi život přináší. Nikdy se nevzdávám.

Svoji cestu k vědomému žití jsem započala již před 15 lety, nejprve četla, účastnila se různých webinářů, přednášek a kurzů. Absolvovala jsem certifikovaný terapeutický výcvik EFT, který mi pomohl v osobním životě se vztahy a dalšími emočními bloky, které mě omezovaly. 

Absolvovala jsem certifikovaný výcvik Hvězdný kouč Coaching University Radka Karbana, tak jsem se stala transformačním koučem. Dospěla jsem k poznání, že pokud bych se nechala vést koučem už před lety, nemusela být moje cesta tak dlouhá a složitá. I upřímně míněné rady přátel nemusí být to pravé.

Stále se učím novým směrům a technikám, které pomáhají lidem zbavit je trápení bolesti, smutku a najít tu jejich správnou cestu, kde budou prožívat radost.

Ve své praxi využívám všech získaných znalostí a schopností, se kterými mám osobní zkušenost. 

Důvěra, empatie, otevřenost, upřímnost, skutečný zájem, lidskost a smysl pro zodpovědnost jsou pro mě hodnoty důležité jak při práci s mými klienty, tak i v mém osobním životě.

Mohu pomoci i Vám k obnovení rovnováhy v životních oblastech, překonat náročné situace a stanovit si nové životní cíle. Nebudu Vám říkat, co máte dělat, nebudu Vás hodnotit, pomohu Vám uvidět tu vaši cestu, cíl a pomohu Vám na ní vykročit a vydržet.

Těším se na Vaše pozitivní změny, které nastanou.