Vítejte.

Jsem Helena Krejčí

Spojovatelka s Vaším potenciálem

Ráda 
Vám pomohu rozkrýt slepé body.

☑ Rezervovat sezení
Naučil jsem se milovat sám sebe díky Heleně. Nyní dokážu milovat i ostatní lidi kolem sebe. - Michal Žďánský
Zkušenosti

Speciální pedagogika se zaměřením na vychovatelství 

Absolvuji  sebe-zkušenostní část psychoterapeutického výcviku v Elio z.s. 

Kurz primární prevence – práce s třídním kolektivem

Působení v mnoha neziskových organizacích jako jsou Smíšek, o.s, Jedličkův ústav a školy a další 

Socionika u Martina Másilka  (typologie osobnosti)

NLP Praktik výcvik 

  • Certifikovaný několika měsíční výcvik Hvězdný kouč na Coaching University Czech Republic u Radka Karbana

Koučka, co Vám restartuje život

„Představte si sami sebe v průhledné kouli s barevnou mlhou svých pocitů. Když se zklidní vaše mysl, mlha opadne. Nyní teprve vidíte ostatní...“

Pár slov o mně:

Vítejte ve světě sebepoznání!
Po několika letech praxe s lidmi v rámci neziskových organizací jsem si uvědomila, že moje největší síla spočívá v naslouchání a přijetí všeho živého. Při koučování nahlížím na každého jednotlivce jako na úžasnou dokonalou bytost. Baví mě nacházet v lidech jejich silné stránky, otevírat poklady, přicházet na všechno krásné, co se skrývá pod povrchem. Vidím nejlepší verzi vašeho já už na začátku, věřím ve vás. Moje cesta k pomoci druhým byla dlouhá a trnitá. Nejprve jsem musela pomoci sobě.

Pokud se mi otevřete, mohu se s vámi dostat do jádra věcí. Jsem pozorovatel, co dokáže přivádět druhé k uvědomění. S důvěrou v jedinečnost a sílu lidské duše něžně rozkrývám tvoje nedostupná místa. Vedu k vědomému bytí v souladu s vašimi nejvyššími záměry.

☑ ANO, chci posunout svůj život!

„V malém vesmíru lidské bytosti existuje božská dokonalost, je jen na nás jak moc ji chceme objevit“

Mezi mé hlavní oblasti specializace patří:

✓ Partnerské vztahy a intimita

V bezpečném prostředí s Vámi otevřu téma partnerských vztahů a intimity. Nic pro mě není tabu. Když budete chtít komunikovat o svojí sexualitě, nepohorším se. Beru erotiku a energii spojenou se sexualitou jako jednu z nejsilnějších. Pokud se s ní správně nakládá, může odstartovat velikou transformaci. Ženský orgasmus, nevěra, nuda po letech vztahu, či témata spojená s masturbací? Můžete mi plně důvěřovat, že vše zůstane mezi námi.

✓ Rodinné, přátelské a pracovní vztahy

Nahlédnete do jádra rodinných, přátelských a pracovních vztahů. Zabývám se komunikací. Moje vášeň je hledání konstruktivního řešení konfliktu. Konflikt mezi lidmi beru jako přirozenou součást mezilidské interakce. Je to příležitost, jak růst, posílit vztahy, spokojenost. To vše a mnohem víc můžeme společně nacházet. Život je zázrak…

✓ Finance / peníze

Kdo v dnešní době neřeší peníze a vztah k nim? Je to přirozená součást nás a neodmyslitelně patří k životu. Nemáte dost síly a odhodlání dělat práci, co Vás baví? Málo času přemýšlíte nad možnostmi, jak efektivně využít svoje finanční prostředky? Chcete být milionářem? Je to možné. Ukážu Vám cestu. Jaký vztah k penězům máte?

✓ Párový koučink

Můžete přijít ke mě oba – manželé, partneři, či polyamorní komunity (i ve větším počtu).

✓ Vnitřní limity a odstranění bloků

Pokud chcete odstranit svoje vnitřní limity a bloky, jsem Váš průvodce na cestě plné překážek. Na snadné věci se nemusíme soustředit. Děláme je automaticky. Skutečně dobrý pocit ovšem přichází, až ve chvíli, kdy překonáme sami sebe. Ve skutečnosti jediný člověk, se kterým se doopravdy můžeme srovnávat jsme my sami.

✓ Vztah k sobě a sebedůvěra

Pomohu Vám posílit si vztah se sebou – budovat sebepřijetí, sebelásku, sebevědomí a sebehodnotu. Na počátku úspěšné životní cesty je VAŠE vlastní změna. Změníte sebe, ovlivníte tím celý svět. Je velmi zajímavé, jak se k Vám začnou lidé chovat jinak. Čím to je způsobeno? Možná jsou ostatní jen naše zrcadla, díky kterým můžeme nahlédnout, jaký vztah máme sami k sobě. A pokud tomu tak skutečně je, napište mi a začneme na tom krok za krokem pracovat. Bude to jízda!

✓ Osobní rozvoj a kontinuální životní růst

Jsem kreativní ve svém přístupu. Potřebujete-li jemně popostrčit, udělat zásadní krok do neznáma, nebo cokoliv mezi tím, všechno společně zvládneme. Neříkám, že naše cesta bude jednoduchá, ale užijete si každou její část. Je to proces plný vzrušení, změn a poznávání. Jsem Vaším pevným bodem, díky kterému z té cesty neuhnete.

✓ Motivace a akce

Je pro Vás těžké začít podnikat jednotlivé kroky? Bojíte se vystoupit ze svojí komfortní zóny? Prokrastinujete, místo akcí? Nehodnotím Vás. Rozhodněte se v tenhle moment. Je správný čas vzlétnout vzhůru jako pták! Udělejte zásadní rozhodnutí a přijměte odpovědnost za svůj život a štěstí v něm. Dovolte si být režisérem a hlavní rolí.

Vidíte se v něčem z toho?

☑ Pojďme s tím něco udělat!

Pojďme si spolu domluvit 1. sezení

Prvním krokem vše začíná. A já udělám vše, aby to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí Vašeho života. Budu se těšit!
Osobně: Ano
Přes internet: Ne
Po telefonu: Ne
dostupna
Ještě má volnou kapacitu
Osobní koučování je možné v oblastech:

Jsem tady pro Vás!

Ať už řešíte aktuální situaci anebo si chcete pojistit svůj posun a budoucí úspěch, transformační koučování Vám v tom výrazně pomůže. Proto se úspěšní lidé nechávají pravidelně koučovat, jelikož se ukázalo, že jim to přináší 5-8x násobný efekt, než kdyby se o dosažení snažili jen svépomocí.

Jak pomohlo koučování se mnou klientům?

Po komunikaci s Helčou se cítím plná síly, namotivovaná a mám chuť se prát s náročnými podmínkami své firmy. Vím, že překonávání překážek mě posouvá dál a díky opoře od ní se mi daří všechno zvládat s lehkostí. Na Helče si cením spolehlivosti, upřímnosti i smyslu pro humor.

– Naďa Pěničková, obchodní trenérka a podnikatelka

Helenku znám už nějakou chvíli a za ten rok se neskutečně posunula. Z nesebevědomé ustrašené ženy se stala silná, spokojená a zářivá Žena s velkým Ž. Její přístup ke koučování je velmi zodpovědný a laskavý, rovněž se nebojí nastavit si určitá pravidla a používá efektivní techniky, které vedou k rychlejším uvědoměním. Koučink uchopila ženským empatickým způsobem a je opravdová, na nic si nehraje. Spolupráci s ní doporučuji, protože díky ní jsem nahlas dokázala pojmenovat to, co jsem nikdy nikomu neřekla a tím se můj život dal konečně do pohybu.

-Martina – milovnice osobního rozvoje

Helena Krejčí

je Vám aktuálně K DISPOZICI.

Rezervujte si svůj termín sezení ještě dnes.

☑ ANO, chci se nechat koučovat a ocením pomoc zkušeného kouče!