Vítejte.

Jsem Dagmar Sofie Molinová

Rovnice štěstí má nekonečně mnoho řešení.

Podpořím 
zdravý selský rozum.

☑ Rezervovat sezení
Aktuálně: Právě běží akce 1. sezení u mě zdarma!
Zkušenosti
 • Jsem koučka s otevřeným srdcem a bohatými životními zkušenostmi. Mnoholeté působení v oblasti psychologie vzdělávání a výchovy dětí a mládeže jsou zárukou nepřeberného množství metod a taktiky pro odstraňování strachů a bloků, dodávání odvahy, sebedůvěry a nalézání cílů a prvních kroků k nim.
 • Zbavím Vás strachů v různých oblastech Vašeho života, pochopíte podstatu jakékoliv aktivity s radostí a nadšením, podpořím Vaši zdravou sebedůvěru, která je základem správné cesty za plněním cílů a úspěchem. Můj vlastní zážitek:
  Opravdu jsem si myslela, že přejít šesti metrovou cestičku ze žhavých uhlíků možné není.
  Zmínka o firewalkingu, přechodu přes žhavé uhlíky, mne okamžitě nadchla. Když jsem v poledne měla přejít rozdrcené sklo bosýma nohama, vzpomínám si, že jsem volala kolem: „Když si v poledne pořežu nohy, jak mám večer přejít žhavé uhlíky?!“ Rozesmála jsem tím všechny kolem. Lahvové sklo rozdrcené na velké kusy se zlověstně zelenalo na oranžovém šátku. Strach má velké oči, a když je ještě k tomu vykulí, je to děsivé. Všechny naše obavy pramení z nedostatku sebedůvěry. Když jsem po chvíli přešla sklo bez pořezání či sebemenší oděrky, udiveně jsem přemýšlela nad zákony fyziky a žasla potichu nad děním, kterému jsem přítomna. Jedno jsem věděla, nepodstoupím žádný hazard; pokud si nebudu večer zcela jistá, že uhlíky projdu, vzdám to. Jestli uhlíky projdu, popřu zákony fyziky.
  A taky že ano, neuvěřitelné se stalo skutkem a já jsem spokojeně dál tančila a skandovala kolem šestimetrové cesty žhavých uhlíků, po které ještě dále chodili ostatní členové semináře. „Studený mech, studený mech…“, znělo mi dlouho v uších, co jsme si cestou říkali. Údiv se mísí s radostí, pocit vítězství, překonání sama sebe, to vše je spontánní a neuvěřitelně živelné. Jsem vděčná za dění přítomného okamžiku. Projít se po žhavém uhlí bylo životním mezníkem, nejen skvělým zážitkem.
 • Jsem matematička, která přechodem přes žhavé uhlíky popřela zákony fyziky a došla k uvědomění, jak hluboce miluje svůj život a každičkou jeho chvíli.Zbavím Vás strachů v různých oblastech Vašeho života, Vašim dětem školou povinným pomohu odbourat stres z matematiky, uvěřit ve své vlastní jedinečné a neomezené možnosti.
 • Mám 35 let praxe v oblasti psychologie dětí a mládeže a jsem výtvarnice, která ráda maluje a píše sama či s dětmi ve volnočasových aktivitách. Ověřila jsem si sama na sobě, že emoce jsou mocnými nástroji, které všichni máme k dispozici, ale ne všichni je umíme využívat k našemu prospěchu. Buďto podceňujeme jejich moc nebo si tuto moc vůbec neuvědomujeme či moc emocí nedokážeme správně využívat. Přitom právě na správném zaměření a zvládnutí emocí závisí dění našeho života.
 • Certifikovaný několika měsíční výcvik Hvězdný kouč na Coaching University Czech Republic u Radka Karbana

Rovnice štěstí má nekonečně mnoho řešení.

„Neumíte se správně rozhodnout? Problém Vám přerostl přes hlavu? Co doopravdy chcete od života? Co pro to jste ochotni udělat okamžitě? Hledáte neprůstřelnou motivaci? Dokážeme vše, co chceme! Co chcete Vy? Pojďte odbrzdit a rozjet Váš život na plné obrátky. Je pouze na Vás, jak využijete svůj čas. Denně dostáváte od života darem 86 400 sekund, které se už nikdy nedají vrátit a prožít znovu.“

Pár slov o mně:

Jsem kouč a učitelka matematiky.
Mám více než 30 let zkušeností s psychologií v oblasti výchovy a vzdělávání.
Vím, jak odstranit bloky, kdy jsem sami sobě nepřítelem a brzdíme svůj vlastní posun.
Moudrost srdce, zdravý selský rozum a intuice jsou mými rádci.
Přechodem přes žhavé uhlíky jsem vlastně popřela ZÁKONY FYZIKY a od tohoto okamžiku vnímám život více vědomě.
Vedena svým srdcem a intuicí podporuji všechny své klienty i studenty,
jejich víru v sebe a odvahu být originální cestou za svými cíli.
Myslela jsem si, že jsem nejšerednější na světě a dneska vím, že jsem byla nejhloupější!
Zvládla jsem boreliózu a vděčná za své zdraví ráda předávám získané zkušenosti,
aby se mí klienti posouvali ke zdraví a úspěchu rychleji než se to dařilo mi.
Dokážeme vše, co chceme.
CHCETE VÍCE ODVAHY?
CHCETE VÍCE SEBEVĚDOMÍ?
NEVÍTE JAKÉ UDĚLAT ROZHODNUTÍ V DŮLEŽITÉ ŽIVOTNÍ CHVÍLI?
POTŘEBUJETE ZLEPŠIT KOMUNIKACI? HLEDÁTE ODVAHU KE ZMĚNĚ?
HLEDÁTE SMYSL ŽIVOTA A NEVÍTE, CO DÁL?
MÁ VAŠE DÍTĚ STRACH ZE ŠKOLY NEBO MÁ OBDOBÍ, KDY KOMUNIKACE S RODIČI VÁZNE? NABÍZÍM POMOCNOU RUKU.
POMOHU OTEVŘÍT VNITŘNÍ POTENCIÁL A VZBUDIT ZÁJEM O DĚNÍ.
POMOHU ZBAVIT VAŠE DÍTĚ STRACHU Z MATEMATIKY.

Co chcete skutečně od života Vy? Pojďte si promluvit v první lekci koučování zdarma.
Všichni občas potřebujeme dodat odvahu k akci. Dokážeme vše, co chceme.
Pokud se skálopevně rozhodneme jít za svým cílem a dodržíme strategii, zažijeme úspěch.
Co skutečně chcete Vy? UMÍTE ZVLÁDAT SVÉ EMOCE?
BÝVÁME SAMI SOBĚ NEJVĚTŠÍM NEPŘÍTELEM.
POKUD SI MYSLÍTE, ŽE LZE DĚLAT STEJNÉ VĚCI STÁLE STEJNĚ, SE STEJNÝMI LIDMI A ŽE SE NĚCO ZMĚNÍ, JSTE VLASTNĚ ŠÍLENÍ!
ZNÁTE TUTO DEFINICI ŠÍLENSTVÍ?

☑ ANO, chci posunout svůj život!

„UVĚDOMĚNÍ A MOUDROST JE ZÁKLAD DUŠE. “

Mezi mé hlavní oblasti specializace patří:

✓ Rodinné, přátelské a pracovní vztahy

Vztahy školou povinných dětí a studentů s rodiči nebo sourozenci, tolerance a pochopení ostatních kolem, harmonie rodiny. Vztahy partnerské. Zbavování strachu školou povinných ze školního prostředí, řešení období nekomunikace dětí s rodiči. Doučování matematiky, správný výběr vhodné střední školy a příprava na přijímací zkoušky na střední školu.

✓ Naplnění, smysl života a jak dál

Rovnováha v životě mezi časem pro sebe, rodinou a prací – tedy mezi vším, co děláme.
Pomohu Vám cestou k Vašim cílům otevřít potenciál Vámi netušených možností. Neváhejte, čas je neúprosný a utíká nám všem stejně rychle. Nejvíce lidé litují toho, co nikdy nezkusili! Štěstí je Vaše rozhodnutí. A pamatujte, že už s prvním krokem jste na cestě k cíli! Tak pojďte vykročit!

✓ Emoce a psychická stabilita

Zvládání stresových situací, relaxační techniky, meditace. Koherence srdce a mozku – rovnováha.

✓ Zdraví, únava, stres a energie

Zdravé návyky vedou ke zdravému životnímu stylu. Zdravá sebeláska. Harmonie a techniky dýchání.

✓ Priority, cíle a splnění životních snů

Uděláš-li první krok, už jsi na cestě k cíli. Mít jasné, měřitelné a dosažitelné cíle, neprůstřelnou motivaci v době překážek, zdravé návyky a odhodlání, to vše dohromady je základ úspěchu.

✓ Life-balanc, soulad a harmonie

Naslouchání, komunikace, pochopení, přijetí, povzbuzení, přihrávání. Harmonie a koherence mezi mozkem a srdcem. Vděčnost a nevyčerpatelná energie.

✓ Vztah k sobě a sebedůvěra

Motivace, emoční zaujetí, jasné, neprůstřelné cíle a priority. Zdravá sebeláska a posílení sebedůvěry. Emoce jsou mocnými nástroji, které všichni máme k dispozici, ale ne všichni je umíme využívat k našemu prospěchu. Buďto podceňujeme jejich moc nebo si tuto moc vůbec neuvědomujeme či moc emocí nedokážeme správně využívat. Přitom právě na správném zaměření a zvládnutí emocí závisí dění našeho života.

✓ Osobní rozvoj a kontinuální životní růst

Vědomá přítomnost. Kdo jsem, co přesně a proč chci, kam až chci dojít a kdy. Jasná vize a konkrétní plánování etap a dílčích kroků. S prvním krokem jsem již na cestě k cíli.

Vidíte se v něčem z toho?

☑ Pojďme s tím něco udělat!

Pojďme si spolu domluvit 1. sezení

Prvním krokem vše začíná. A já udělám vše, aby to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí Vašeho života. Budu se těšit!
Osobně: Ano
Přes internet: Ano
Po telefonu: Ano
dostupna
Ještě má volnou kapacitu
Osobní koučování je možné v oblastech:

Jsem tady pro Vás!

Ať už řešíte aktuální situaci anebo si chcete pojistit svůj posun a budoucí úspěch, transformační koučování Vám v tom výrazně pomůže. Proto se úspěšní lidé nechávají pravidelně koučovat, jelikož se ukázalo, že jim to přináší 5-8x násobný efekt, než kdyby se o dosažení snažili jen svépomocí.

Aktuálně: Právě běží akce 1. sezení u mě zdarma!

Jak pomohlo koučování se mnou klientům?

Dagmar mi pomohla se doučit matematiku na maturitní zkoušku, kterou jsem dělal jako nástavbové studium. Při práci na tři směny, jsem se u ní dočkal flexibility a porozumění. Je to inspirativní žena, která naučí i dodá odvahu splnit úkol či životní příležitost. Díky ní jsem se dočkal profesního růstu. Nakonec jsem díky Dagmar zjistil, že nic není nemožné, pokud si věříte a plně se tomu věnujete. – Lukáš Křapka

Díky Dagmar se dívám na mnohé životní situace ze širšího úhlu pohledu. Dodala mi sebedůvěru a odvahu ve stresové situaci kolem maturity a také podpořila moje rozhodnutí k dalšímu životnímu kroku, k pomaturitnímu studiu a výběru povolání. Jsem ráda, že se na ni mohu obrátit kdykoli bude třeba. – Lucie Snížková

Dagmar Sofie Molinová

je Vám aktuálně K DISPOZICI.

Rezervujte si svůj termín sezení ještě dnes.

☑ ANO, chci se nechat koučovat a ocením pomoc zkušeného kouče!