Vítejte.

Jsem Adriana Gúber

Usmívejte se, radujte se a berte život s humorem!

Ráda 
Vám ukážu cestu.

☑ Rezervovat sezení
Aktuálně: Právě běží akce 1. sezení u mě zdarma!
Zkušenosti
  • 30 let práce s lidmi v rámci zprostředkování služeb, komunikace a péče o zákazníky
  • Terapeutický kurz metody RUŠ Karel Nejedlý
  • Odborné semináře v rámci osobního rozvoje: úzkosti, emoce, vztahy, sexualita, pozitivní myšlení, psychosomatika.
  • Certifikovaný několika měsíční výcvik Hvězdný kouč na Coaching University Czech Republic u Radka Karbana

Podívej se do zrcadla na kom ti má záležet!

„Nepoučíme-li se z minulých chyb, zpravidla je zopakujeme. Ale, můžeme se také naučit hodit minulost za hlavu a kráčet dopředu.“

Pár slov o mně:

Jsi na začátku svého rozhodnutí změnit si život k lepšímu a nevíš, kde začít? Každý z nás si něčím prochází. Někdy je to hezké a jindy ošklivé. Nehezké události nás učí pochopit proč se nám to děje. Pokud to nepochopíme, tak se nám to zopakuje. A bude se nám to opakovat tak dlouho, dokud se nerozhodneme s tím něco udělat.

Vím, že to není jednoduché a někdy se i bojíme. Strachy nám nedovolují spoustu věcí udělat. Naše nedůvěra v nás samotné a v život, nás dokáže velmi brzdit. Ale, když to překonáme dějí se zázraky. Když začneme věřit, že to zvládneme a pracujeme sami na sobě, život se nám odmění.

Život jsem si zamotala dokonale, ale touha změnit a nevzdat to, mi pomohla najít cestu z toho ven. Byla jsem velmi nedůvěřivá, bála se, nevěřila si, podceňovala se a nikdy by mě nenapadlo, že můžu být ještě někdy šťastná. Po mnoha životních zkouškách a lekcích jsem si uvědomila, že jen na mě záleží, jaký budu žít život a jak se budu v něm cítit.

Před víc jak 10 lety jsem se rozhodla svůj život změnit. Začala jsem po malých krůčcích. Chodila jsem na semináře a přednášky v rámci osobního rozvoje, přečetla stovky knih a podstupovala různé transformační metody. Časem jsem si udělala terapeutický kurz metody RUŠ Karla Nejedlého a o pár let později také výcvik transformačního kouče na Coaching Univerzity ČR u Radka Karbana a pořád se vzdělávám dál.

Když se ohlédnu zpátky, začínala jsem po malých krůčcích, které mi úplně změnily život. Dneska pomáhám ostatním, kteří jsou ve svém životě s něčím nespokojeni, protože vím, že jde změnit cokoliv. Stačí se jen rozhodnout a jít si za tím. Po několika leté práci s lidmi jsem si začala budovat vlastní praxi. Věnuji se terapiím a koučování. Tato práce mě nesmírně baví a neustále mě posunuje v mém životě dál.

☑ ANO, chci posunout svůj život!

„Pokud se rozhodneme cokoliv v životě změnit, tak se to vždycky poskládá tak, že nám přijde do cesty zrovna to, co v danou chvíli potřebujeme.“

Mezi mé hlavní oblasti specializace patří:

✓ Partnerské vztahy a intimita

Jaký mám vztah sám/ sama k sobě? Vím co nabízím tomu druhému? Jaký/Jaká jsem doopravdy? Máš se opravdu rád/ráda? Na kom záleží abych měla harmonický vztah?

– nejdůležitější vztah je zdravý vztah k sobě
– co ve vztahu můžeme nabídnout
– osobní svoboda a hranice ve vztahu
– co mě doopravdy dělá šťastnou ve vztahu
– důvěra a vzájemná komunikace ve vztahu
– mám se rád/ráda?
– jak ovlivňuje vztah naše sebevědomí

✓ Rodinné, přátelské a pracovní vztahy

Jaký máš vztah sám k sobě, ovlivňuje jaký máš vztah k ostatním. Dokážeš přijmout pohled toho druhého? Umíš se za sebe postavit? Máš nastavené své hranice?

– obnovení vztahů v rodině
– překonání krizí a konfliktů
– nalezení bloků a příčin komplikujících přátelství
– lepší komunikační dovednosti

✓ Naplnění, smysl života a jak dál

Jaký je tvůj smysl života? Víš co chceš? Kam by si chtěl dojít?

– odhalení Vašich životních cílů a snů
– nalezení smyslu života
– objevení a naplnění hodnoty
– osobní poznání smyslu
– životní naplnění

✓ Priority, cíle a splnění životních snů

Jak si splnit svůj sen? Co tě udělá šťastným/šťastnou? Co všechno můžeš změnit?

– pohled na Váš život jako celek
– odhalení Vašich životních cílů a snů
– plánování a efektivní využití času
– rozdíl mezi vůlí a vnitřní motivací

✓ Life-balanc, soulad a harmonie

Je důležité poslouchat sám/sama sebe. Po čem toužíš? Posloucháš svoji intuici? Mluvíš o svých pocitech? Posloucháš své pocity?

– přijímání a prožívání vlastních emocí
– přijímání změn
– nalezení rovnováhy se sebou a svými potřebami
– být v souladu se svým srdcem a myslí
– mít odvahu ke změnám
– více radosti

✓ Vztah k sobě a sebedůvěra

Mám se rád/ráda? Věřím si? Umím se za sebe postavit? Umím být sám/sama? Cítím se sám/sama se sebou dobře? Umím se pochválit? Co mě udělá šťastným/šťastnou? Jak bych mohl/mohla začít dělat věci jinak? Co je pro mě v životě důležité?

– nalezení vztahu k sobě samému
– uvědomění si vlastní ceny
– dosažení zdravého sebevědomí
– cestu k sobě
– cestu do hloubky tvého nitra

✓ Osobní rozvoj a kontinuální životní růst

Víš jak začít měnit si život? Co k tomu potřebuješ? Jaká je tvoje vize? Už máš jasnou představu nebo jsi teprve na začátku? Jsi na začátku svého rozhodnutí změnit si život k lepšímu a nevíš, kde začít? Necítíš se dobře v některých oblastech svého života, chceš to změnit a nevíš jak? Chtěl/chtěla bys překonat různá omezující přesvědčení, která tě brzdí žít šťastnější a naplněnější život?

– je osvobozující překonat limitující přesvědčení
– je osvobozující vědět k jakému cíli vedou tvé kroky
– co pro to můžeš udělat
– co si už udělal/udělala
– jde to když si dovolíš udělat změnu
– vlastní rozhodnutí je to, co tě posune

Vidíte se v něčem z toho?

☑ Pojďme s tím něco udělat!

Pojďme si spolu domluvit 1. sezení

Prvním krokem vše začíná. A já udělám vše, aby to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí Vašeho života. Budu se těšit!
Osobně: Ano
Přes internet: Ano
Po telefonu: Ano
dostupna
Ještě má volnou kapacitu
Osobní koučování je možné v oblastech:

Jsem tady pro Vás!

Ať už řešíte aktuální situaci anebo si chcete pojistit svůj posun a budoucí úspěch, transformační koučování Vám v tom výrazně pomůže. Proto se úspěšní lidé nechávají pravidelně koučovat, jelikož se ukázalo, že jim to přináší 5-8x násobný efekt, než kdyby se o dosažení snažili jen svépomocí.

Aktuálně: Právě běží akce 1. sezení u mě zdarma!

Jak pomohlo koučování se mnou klientům?

K Adriane jsem přišla na koučink, protože jsem před rokem přišla o práci, kterou jsem milovala. Byl to šok. celý rok jsem aktivně hledala nějakou práci, která by mě naplňovala ještě více, než ta předchozí. Do spoustu zaměstnání jsem nastoupila, ale vždycky tam byl nějaký problém. Chybné údaje ve smlouvě, sliby na pohovoru. Už jsem byla opravdu znechucená a zoufalá, tak moc, že jsem v jeden den napsala na 120 pracovních nabídek…A neodepsal nikdo. To byl můj problém během celého roku. Nikdo neodepsal a když už, tak všechno bylo špatně.

Asi před 3 měsíci jsem přišla na koučink, kde Adriana krásně vysvětlila a dovedla mě k uvědomění, že práce tady někde je, hodně blízko jen čeká až si uvědomím, že si musím vybírat práci, kterou opravdu chci a budu ji milovat více než tu předchozí a nehledat jen protože musím.

Stačilo tohle uvědomění a asi do týdne jsem si našla skvělou práci, vyšší pozici, skvělé peníze….prostě přesně to, co jsem si přála.

Takže i když nechápu, jak to funguje, tak to prostě funguje. A moc děkuji Adrianě, protože bez její pomoci, bych si tu práci hledala ještě teď.

Natálie Šišková

Adriana Gúber

je Vám aktuálně K DISPOZICI.

Rezervujte si svůj termín sezení ještě dnes.

☑ ANO, chci se nechat koučovat a ocením pomoc zkušeného kouče!